Skocz do zawartości
News
mf3125

New Holland Laverda l521 Czy warto kupić????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf3125    2

Witam już od dłuższego czasu szukam kombajna dla swojego gospodarstwa, szukałem claasa ale komabajny 25 letnie w ładnym stanie to rzadkość. Trafiłem na ładną zadbaną Laverde czy ktoś mi może coś powiedzieć o tym cudzie techniki. Jak wygląda z częściami?

kamciow    87

Na jakie pieniądze patrzysz ?

Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Wiadomość z agroFakt.pl

PawelWlkp    341

Tez się tam kombajnom przyglądam i powiem że mi się podobają. Zwłaszcza cena. Te starsze modele oparte są o new hollanda, a te nowsze fendta i masseya. Starsze są całe w ocynku więc napewno nie rdzewieją. Budowa na moje oko prosta i solidna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez GRSami
      Witam 
      Szukam Sampo rosenlew 2045 lub 2055  z napędem hydrostatycznym i hederem około 4m cena około 70 tyś znacie jakieś ogłoszenie lub oferte u handrza (sprawdzałem w google nic ciekawego nie znalazłem )
    • Przez TelefonyRadom
      Sprzedam beczke asenizacyjną o poj 3800 litrów. Zbudowana samodzielnie od podstaw soidna i wytrzymala polska pompa szerokie kola . Rozstaw kół po zewnątrz 184 cm wysokość maksymalna 210 cena podlega negocjacji możliwośc doslania zdjęć na zyczenie klienta i nagrania filmiku z pracy beczki . Do beczki wąż i rozlewacz Zapraszam do obejrzenia Więcej pod nr telefonu 518912851

• Przez DajanaDoreska
      Cześć Wam!
      Mam pytanie..
      Mógłby ktoś z Was zaproponować wzór umowy kupna sprzedaży cielaków ?? Zastanawiam się czy ująć nr poszczególnych sztuk no i nr gospodarstw i dane no wiecie żeby później w razie jakiego nie daj Boże przekrętu koleś nie mógł się wymigać.. Szukalam na necie ale nic ciekawego nie znalazłam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.