News
mf3125

New Holland Laverda l521 Czy warto kupić????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf3125    2

Witam już od dłuższego czasu szukam kombajna dla swojego gospodarstwa, szukałem claasa ale komabajny 25 letnie w ładnym stanie to rzadkość. Trafiłem na ładną zadbaną Laverde czy ktoś mi może coś powiedzieć o tym cudzie techniki. Jak wygląda z częściami?

Wiadomość z agroFakt.pl

PawelWlkp    341

Tez się tam kombajnom przyglądam i powiem że mi się podobają. Zwłaszcza cena. Te starsze modele oparte są o new hollanda, a te nowsze fendta i masseya. Starsze są całe w ocynku więc napewno nie rdzewieją. Budowa na moje oko prosta i solidna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kierasek16
      Witam jestem przed wyborem nowego rozsiewacza który wybrać:

-Bogballe L1 plus 

-Kverneland EL  

- a moze cos innego ?
    • Przez TheMariko12
      Witam
      Gmina wystawiła na sprzedaż działkę o powierzchni poniżej 30 ar, która mnie interesuje, tylko mam pytanie . Czy jeśli nie mam na sobie gospodarstwa ani żadnej innej ziemi, to czy mogę taką ziemię na siebie kupić od gminy ? Czy jest wymagane posiadanie  gospodarstwa lub ziemi ? jak to wygląda z podatkami i od strony prawnej ?? Dodam, że moje gospodarstwo jest w tej chwili na mojego tatę.
    • Przez marijusz
      Dobrych cen w  2018 roku. Zapraszam do dzielenia sie sprawdzonymi informacjami .
    • Przez Prezesszef
      Witam 
       Mam na oku Fergusona 4270 z 99 roku. Podpowie ktoś jak dokładnie sprawdzić ten ciągnik? Na co szczególnie zwrócić uwagę, słabe i mocne strony tego traktora? 
      Z góry dzięki 
      Pozdrawiam 
    • Przez Dawko1995
      Witam , z  jakiej firmy  polecacie kupno cielaków w wadze 70 -100 kg ,chodzi mi głownie o zdrowotność i współpracę  z firmą . Myślałem o ZMBM Kobylin kupował ktoś od nich ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.