Skocz do zawartości
PawelmanLS

Ciężkie Ursusy - Pytanie.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vademecum    25

mam skręcone wieszaki i na niskiej wieży wali po kabinie, sąsiad wyciął poprzeczke, ciągnik dobry, ale każdy zachodni 100 koni zrobi więcej, jak ktoś miał do czynienia z zachodnim to wie o co,chodzi, dobry jes ale jak ktoś pisz, że jest najlepszy to znaczy że nie robił zachodnim.

kubas340    2

Dla porównania mam proximę power 85  i niby to tylko zetor i tylko 4 gary lecz mocą specjalnie nie odbiega od zts-a jedyne co to waga 4150 a 5900 robi różnicę ,ooogromną

Moja 914 chodzi na 30 ha i 15 dzierżawy i jest w stanie miesięcznie wypić paliwa za 2 tyś min a rekordy w żniwa 4z hakiem nwm dlaczego dla tego rozmyslalem nad wiekszym ciagnikiem. Typu 6stka albo renowke jakąś 130 km

Wiadomość z agroFakt.pl

tom31    11

Panowie widze pytacie o konkretne sprzety 120 km i 150 km a  chcecie aby palily 3l/ha ,no bez przesady nic na wode i powietrze nie chodzi do odpowiedniej mocy załóz odpowiednia maszyne i po problemie wyjdzie male zuzycie paliwa w stosunku do zrobionej roboty i czasu,JD czy NH czy inne na powietrze nie chodza i żrą paliwa równo czy jedziesz pusto czy pod pełnym obciażeniem.Zaletą naszych starych ursusow jest naprawa i czesci chociaż z czesciami gorzej bo kiepskiej jakosci ale naprawisz sam i nie zrujnuja ci kieszeni a nowsza maszyna servis itd ale wiadomo cos za cos w zetorze czy ursusie komfortu pracy zero a w jd nh df i inne full opcja ale wiadomo wszystko zależy tylko i wyłacznie od grubosci portfela i preferencji potencjalnego nabywcy, tak wiec niech zużycie paliwa nie bedzie tylko głownym wyznacznikiem w poszukiwaniu maszyny ale również inne parametry a dzis rynek nowych i używanych ciagników mamy bogaty.Jak mówi stare porzekadło ''dla każdego coś miłego"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się