Skocz do zawartości
Divinegirl

Ciągnik New Holland TD5.85

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Divinegirl    0

Witam serdecznie!
Mam pytanie dotyczące ciągnika NH TD5.85 czy ktoś z Państwa jest posiadaczem może owego modelu ciągnika? Czy podczas skrętu kierownicą występują trzaski???? 

Edytowano przez Divinegirl

qazi    58

co rozumiesz przez "trzaski" i skąd sie one wydobywają?

niemniej jednak nie powinno być nic słychać

Divinegirl    0

Występuje usterka układu kierowniczego, po rozgrzaniu oleju w skrzyni przekładniowej podczas jazdy, przy wykonywaniu skrętu kierownicą występują odgłosy jak przy sprzęgle przeciążeniowym kłowym. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Mosull    0

Jestem posiadaczem takiego, nowego modelu  i rzeczywiście jakieś stuki występują

330emka    0

hej. ja moim zrobiłem   30  mth  i  nic  nie  słychać   jak  narazie   jestem  z niego  zadowolony.

Piotrek26    1

Sprawdźcie orbitrol, prawdopodobnie tam jest wina, uszkodzenie wewnętrzne albo regulacja ciśnienia. Chyba że ktoś ma źle wyregulowane błotniki  :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PiotrStaczak
      Witam. posiadam od 2 lat nowego New Hollanda TD5.95, Pojawił mi się dziś błąd 3842 i ikona oznaczająca " Defekt układu wydechowego, utrata mocy ciągnika". miał może kiedyś taki komunikat?

• Przez Mario81
      Witam. Tak jak w temacie po odpaleniu ciągnika nh t4 powerstar (zwykła pompa bez cr) mruga( nie zawsze) kontrolka od ciśnienia oleju w silniku. Gdy sie zgasi i odpali ponownie kontrolka gasnie. Ja i kilku znajomych co posiadaja ten ciagnik maja ten sam problem. Miał ktos z Was podobny przypadek i go rozwiazał? najpewniej chyba bedzie wkrecic zegar w miejsce czujnika oleju i zobaczy faktycznie jakie tam cisnienie jest
    • Przez Matey
      Witam, ostatnio zainteresowałem się marką NH i chciałbym się dowiedzieć od wszystkich użytkowników jak to z nimi naprawdę jest. Polacacie je/nie polacacie ich ? Chodzi mi własciwie o wszystkie modele Jak awaryjność, spalanie w róźnych pracach, a może ktoś się orientuje jak wypadają w porównaniu z JD ? Pozdrawiam
    • Przez pawel1991a
      Witam.
      potrzebuje opinii co do tego Ciagnika. Zastanawiam sie nad kupnem do nie zbyt ciężkich prac takich jak pryskanie itp.
      Pozdrawiam
    • Przez no1NEWHOLLANDno1
      Czesc
      Czy macie jakie kolwiek problemy ze swoimi maszynkami?
      Moim najwiekszym problemem jest dealer ;/ AGROS-Wrońscy..
      3tyg mi przywoza przewod do hamulcow,mimo ze 2razy byli i zly przywiezli..naprawde szlak mnie trafia..