anka899

Egzamin zawodowy- technik agrobiznesu 2015

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik1996
      witam w tym roku kończe gimnazjum i zastanawiam sie nad 2 profilami. chcialbym zna waszą opinię na temat kazdego z tych profili.
       
       
       
       
      z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez admiralbar
      Hej, to mój pierwszy wpis na tym forum, więc witam się ze wszystkimi.
      Mam pytanie o KKZ Technik Rolnik z promieniu 50 km od Warszawy - ponieważ pracuję za granicą (miesiąc w Holandii, miesiąc wolnego w kraju) interesuje mnie tylko zaoczne a najbardziej eksternistyczne podejście do tematu. I tu pytanie jak to będzie z obecnością ?
      Którą szkółkę polecicie do szybkiego i bezstresowego zrobycia Technika Rolnika ?
    • Przez Mariuszbrzeski
      Witam, mam pytanie na temat egzaminu czerwcowego a mianowicie jak idą wam przygotowania? przewagi jakiego przedmiotu oczekujecie?
    • Przez Gemba
      Witam.
      Obecnie posiadam tytuł czeladniczy w zawodzie ślusarz.3 lata spedzone na zakładzie ślusarskim/mechanicznym(regenaracja sprężarek,spawanie kostrukcji stalowych,serwis hydrauliki siłowej koparek,serwis wówzków widłowych itd)w Zabrzu.Niestety o zatrudnieniu można zapomnieć 12 pracowników a reszta uczniowie.Niestety troche nie czuję się w tym zawodzie.Mam problemy z opanowaniem umiejetności toczenia w metalu, za to jako"serwistant" dawałem sobie świetnie rade.Myślałem nad mechanikiem samochodowym ale ogłoszeń nie ma za wiele a i sporo znajomych którzy wybrali tą droge szuka pracy za najniższa krajowa i nie mogą jej dostać...dlatego szukajac zawodów powiązanych z mechaniką(ogólno pojętą)znalazłem taki profil poczytalem troche i na szkole dziennej brzmi to ciekawie...Niestety mam problem ze znalezieniem takiego KKZ.Może ktoś zna szkołę(darmową,ponieważ nie mam pracy a i dojazd pociągami pewnie nie bedzie tani) organizującą taki KKZ jak najbliżej województwa śląskiego?
      Pytanie czy jest szansa na prace u kogoś po takim profilu?
      Czy osoba która NIGDY nie pracowała w gospodarstwie ma szanse opanować materiał?
      Jak wygląda kwestia prawa jazdy?jest wymagane jakieś?
      Jeżeli macie jakieś przydatne rady to też możecie dać, może ktoś miał podobny problem?
       
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Euromasz
      witajcie, jak Wam poszedł dzisiejszy egzamin zawodowy praktyczny, technik agrobiznesu ( Pan Jan Kos.....) Napiszcie jak Wam wyszły wskaźniki rentowności. Dajcie jakieś info bo zwariuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj