Skocz do zawartości
News
anka899

Egzamin zawodowy- technik agrobiznesu 2015

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez tom446
      Mam pytanie zdawał ktoś tego typu egzamin?Jakie były pytania?
    • Przez BiniekD1
      Potrzebuje arkusz zadań technika rolnika 2013 proszę a wstawianie zdjęć lub plików zestaw x potrzebuje proszę o pomoc to pilne
    • Przez Maciek1091
      Witajcie!
      Czy ktoś jest już w posiadaniu nowego wypustu Poznaniaków ze skrzynią 550 i szer 3m?
      Liczę na odpowiedź na priv lub w poście
      Pozdrawiam
    • Przez Adrian_URSUS_1999
      Witam! Założyłem ten temat po to, aby dowiedzieć się jakie są oczekiwania użytkowników forum Agrofoto wobec ciężkiej serii ciągników marki URSUS.

(Ciągniki w przedziale mocy 100 – 160 KM)

Pytania:

1.      Jakiej marki silniki powinny być montowane w tej serii? Czy marka DEUTZ to dobry wybór?
      2.      Czy transmisja Vigus Power 160 spełnia wasze oczekiwania?
      3.      Jaki udźwig tylnego TUZ powinny mieć ciągniki tej serii?
      4.      Co oczekujecie w wyposażeniu standardowym, a co w opcjonalnym?
      5.      Jakich modeli oczekujecie?
      6.      Wygląd i komfort.

Moje odpowiedzi na zadane pytania:

1.      Uważam, że marka DEUTZ to dobry wybór.
      2.      Moim zdaniem transmisja Vigus bardzo dobrze się zanosi, jest potężnej konstrukcji i ma dużo opcji.
      3.      Ciągniki do 140 KM powinny mieć udźwig tylnego podnośnika ok. 7000kg, a powyżej 140 KM ok. 8000kg.
      4.      To co jest zapowiedziane mnie zadowala.
      5.      Modele czterocylindrowe:
      U-4100, U-4110, U-4120, U-4130, U-4140
      Modele sześciocylindrowe:
      U-6130, U-6140, U-6150, U-6160
      6.      Maska taka jak w modelu 18014A z Kielc pasowała by moim zdaniem do tej serii, kabina powinna mieć więcej świateł roboczych na dachu i koniecznie ma być czterosłupkowa.

Bardzo proszę o nie usuwanie tego tematu, ponieważ że dzięki niemu będziemy mogli wymieniać swoje spostrzeżenia dotyczące tej serii, jak i również podsunąć kilka pomysłów producentowi z Lublina.

Dziękuje i pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.