Polecane posty

Alfaholik    1

Witam
Potrzebuje abyscie doradzili mi w wyborze agregatu 2.4m do c360 z waplkiem na docisku..myslalem o agregacie firmy dziekan apollo ale chce znac jeszcze zdanie innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Ja mam sam walek z Bomet 2, 10 i dobrze się sprawdza nie dociskowy. Ale bardziej polecam dociskowy


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strogonow    16

Posiadam agregat dziekan z walkami na wahaczu i w polu działa bardzo dobrze, walki dobrze są dociskane i pracują nie zależnie co jest bardzo dobre na bruzdach.


Rolnictwo to nie moja praca.

To moja PASJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

mam mozliwosc kupna agregatu uprawowego Bomet 2,5m i tu moje pytanie czy mój Ursus c360 3P da sobie z nim rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Raczej będzie ciężko zwłaszcza po świeżej orce,no chyba że chcesz sobie tylko pojeździć po polu.

Ja do zwykłej 60-tki mam 2,1m od Dziekana 19-zębów i 2-wałki na wahaczu,na III-biegu ma naprawdę co robić.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

no własnie szkoda mi mojego 3P niepotrzebnie przemeczac bo ten co mam 2,10m to z nim smiga bardzo dobrze a ten gosc co sprzedaje tego Bometa tez ma 3P i zastanawiałem sie dlaczego chce go sprzedac ale najwyrazniej nie daje rady ten jego perkins z 2,50m i tu jest przyczyna wiec dam sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj