Polecane posty

farmer_89    7

zrobil mi się wyciek w proximie 90 kapie z rurki od filtra pdf w którym był wymieniony filtr na wkład serwisowy jak to usunąć bo leci coraz więcej, zamieszczam zdiecia:

zdjęcie0231.jpg

zdjęcie0233_LI.jpg

Ursusc385    751

Z tego co widzę to turbina puszcza olej... Od kiedy w ogóle w dpf olej jest ? Jakość fetora..

MF675ursus    411
Napisano (edytowany)

Turbina padła. Chociaż... Po zimnej stronie turbiny też olejem zafajdane?

Edytowano przez MF675ursus

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer_89    7

nie, tylko w tym miejscu, a po czym poznac ze turbina padla? ciągnik chodzi normalnie

adamgaleon    5

kolego farmer 89 miałem podobną sytuację przy mojej Proximie 100, poszła turbina był luz tylko że było to na gwarancji przy 250 mtg, ciągnik pracował normalnie ale przy gazowaniu dymił mocno na siwo, serwis przyjechał i wymienił na nową teraz nie ma problemów

twój Zetor jest na gwarancji ?

farmer_89    7

dodam jeszcze ze ciągnik chodzi normalnie i przy jeździe slychac prace turbiny dobrze, nic w niej nie rzezi tylko zetor bierze troche oleju

MF675ursus    411

Dobrze czyli jak? Gwiżdże? Coś mi się zdaje że zimną stronę to sprawdziłeś bez odkręcania gumowej rury z dolotu. A tam pewnie basen już jest

farmer_89    7

dobrze czyli chodzi tak od nowości, zimna strone sprawdze pozniej

i na zimnym lekko kopci na siwo a jak się rozgrzeje to nie kopci

farmer_89    7

dzwoniłem do serwisu i powiedzieli ze jezdze na zbyt małych obrotach a ciągnik pracuje z ladowaczem  i dlatego paliwo nsie nie spala do końca i kapie taka gesta maz, kazli umyc i zobaczyć czy nie kapie, zapewniali ze to wlasnie w tym rzecz.

adamgaleon    5

masz w Zetorze filtr PDF? bo jeśli tak to cały czas by ci kontrolka świeciła i sygnał dźwiękowy był by słyszalny bo filtr by się zapychał na wolnych obrotach

marulekk    1171

Jaki olej fabrycznie jest zalany w Proximie w skrzyni i ile litrów tam wchodzi ??? 

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

pawel100474    5
1 godzinę temu, marulekk napisał:

Jaki olej fabrycznie jest zalany w Proximie w skrzyni i ile litrów tam wchodzi ??? 

Olej ten sam co do silnika a litrów 60.

marulekk    1171

W silniku jest aral megturbo a w skrzyni nie ma przypadkiem aral traktoral ?

adamek1942    2
Napisano (edytowany)

Ja tez mam oddzielne oleje, ale w proxach starszych chyba był arat traktoral 10w 40  w skrzyni jak i silniku

Edytowano przez adamek1942

mlody9    0

Witam wszystkich  jak tam sprawują się Proximy 90 jestem w fazie poszukiwań nowej  , i tak zastanawiam się nad awaryjnością Proximy jaka jest największa bolączka tego modelu.

Pozdrawiam

marulekk    1171

bolączką jest apetyt tych zetorków  na paliwo ale za to ma moc, prawdziwe konie a nie na papierze napisane 

adamek1942    2

Ciekawe jakie ma mój spalanie hehe kiedyś zmieze i sie pochwale, mam nadzieje ze bedzie fajne i sie nie zawiodę totalnie

mlody9    0
Napisano (edytowany)

Każdy ciągnik swoje spali mam lamborghini r4 110 jak delikatnie operujesz gazem to i 6 litrów spali a jak depniesz to i 12L wszytko zależy od kierowcy i to samo pewnie Zetor

Edytowano przez mlody9

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pudło
      Witam , mam problemik z cieknącym olejem hydrauliczno-przekładniowym , a mianowicie po wymianie pompy olejowej , filtrów i oleju dosyć mocno "poci się " z pod dekli (pokrywek} filtrów . Podczas wymiany filtrów założyłem nowe oringi na te dekle , ale nie trzymają . Macie jakiś pomysł jak to uszczelnić , skoro oringi nowe a nie uszczelniają?
      Dodam jeszcze że zalałem bardziej rzadkim olejem  niż dotychczas był .
    • Przez Pacias94
      Witam. Czy opony o rozmiarze 380R70 przod 460R 85 sa dobrze dobrane i czy nie bedzie problemu jakiegos z napedem? Prosze o pomoc na pw lub tym temacie.
    • Przez michal009
      Witam. 
      Znalazłem zetora Proximę 85 i mam zamiar go kupić. Tylko, w śród dotychczas oglądanych (ale Proxima Plus) miały takie siłowniki podnośnika jak we Fronterrach (grube). Ten ma 2, ale nieco cieńsze. Jaki może być udźwig podnośnika? Boję się, żeby nie miał 3200 (niby jest tylko w Proximie 65) tylko chociaż 4100, bo w planach talerzówka 2,5 metra z hydro-pakiem. Czy da radę takiemu sprzętowi? Czy w tamtym okresie były różne wersje w podnośnikach w Proximie 85? Traktorpedia podaje, że Proximie 85 były niby tylko 4150 kg. 
    • Przez Daniel0214
      Prosze o napisanie ile ten model zetora spala g na kWh no i ile spala tak wam w poszczególnych pracach litrów paliwa na godz zegarową
    • Przez darus74
      Witam. Zamierzam kupić Zetora serii x540 . Interesuje mnie jak użytkować wzmacniacz momentu (półbiegi) dwuzakresowy i trzyzakresowy. Konkretnie chodzi oto czy przełączanie między zakresami musi odbywać się przy konkretnie dużych obrotach (jak to jest np. w ursusach i zetorach ciężkich ) i czy używać wszystkich zakresów można na wolnych obrotach silnika. Zwracam się o poradę zwłaszcza użytkowników tych modeli. Osobiście posiadam ursusa 904 i instrukcja wspomina o utrzymaniu wysokich obrotów w momencie przełączania na inny zakres. Denerwuje mnie to a nie zawsze pasuje mi zwiększać obroty. Jeszcze jedno czy można używać tych półbiegów non stop czy tylko krótkotrwale jak w wyżej wspomnianych ciężkich ursusach.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.