Polecane posty

Witam.Mam mały problem z dzwignią od hydrauliki na sekcji 3/4 a mianowicie nie działa sekcja pływająca tzn nie można dalej popchnąć wajchy coś jakby blokowało ją,macie może jakieś pomysły?

marulekk    1829

a może zablokowała Ci sie dzwignia, musisz taki "krążek" na tej dzwigni  podnieść do góry

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Wiadomość z agroFakt.pl

ZYLA    600

Mogła pęknąć sprężyna ustalajaca w rozdzielaczu.
Najpierw to sprawdź czy blokuje Ci się dzwignia wraz z tymi wszystkimi cięgiełkami czy też rozdzielacz.

adamek1942    2

a powiedzcie mi panowie jak się włącza wom eko 540  bo nie mogę za bardzo tej instrukcji zrozumieć, zależny i niezależny włączam bez problemu a tego nie wiem jak są 2 wajchy właśnie jedna od tych zależnych i niezależnych, a druga od tych eko żółta, ciągnik z rewersem skrzynia 40 km/h 12x12

marulekk    1829

jak to jak, przecież tam jest tylko możliwość do góry pociągnąć a więc czarna rączke do góry aby wł. wom i żółta tez do góry i masz eco

piasekmoto    0

Witam forumowiczów, takie pytanko czy w waszych maszynach też tak ciężko działa dźwignią od hydrauliki-tzn aby włączyć pływająca opcje to ok do końca mocno i jest, ale wyłączyć to trzeba naprawdę mocno pociągnąć i jest dosłownie takie "łup". Na początku działało to dużo lżej i sprawniej. Jak u was to funkcjonuje?

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

ale świecą się ciągle czy tylko zapalają przy przekręceniu kluczyka ?

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

a nie możesz dolać ?

marulekk    1829

hej,  przez pośpiech rozdupczyłem drzwi o stodołe w proximie 90 (stodoła nie ucierpiała), moje pytanie jaką barwe ma oryginalna szyba rocznik 2012, tak przeglądam w necie i sa trzy rodzaje bezbarwna, przyciemniana i zielona, na moje oko jest na pewno przyciemniana ale te resztki potłuczonej to mają teraz kolor zielony wiec sam juz niewiem  :blink:

Pacias94    0

Witam. Czy opony o rozmiarze 380R70 przod 460R 85 sa dobrze dobrane i czy nie bedzie problemu jakiegos z napedem? Prosze o pomoc na pw lub tym temacie.

adamek1942    2

Panowie jak postawicie cięgnik na biegu i na zgaszonym silniku złapiecie za koło tylne i ruszacie tył przód to słychać takie luzy ze skrzyni biegów dość wyraźne ??

ZYLA    600

Ze 2cm albo i lepiej się rusza. Z silnika do koła trochę tych trybików się przewija to co się dziwić

adamek1942    2

No tak zgadza się na twardo nie morze być ;] ale za dużo też nie, tak pytam bo to obserwuje bo ciągnik na gwarancji heh, nie mogłem tu trafić po tych zmianach ;]

patfilmax    7

Witam, mam pytanie odnośnie hydrauliki zewnętrznej. Chodzi o to że chce do niej podłączyć opryskiwacz z komputerem muller spraydos i on ma funkcje sterowania hydrauliką. Problem polega na tym że wszystko fajnie działa jak ręcznie trzymam dźwignie od hydrauliki zewnętrznej a jak zrobić żeby na jednym z wyjść było ciśnienie cały czas bez trzymania rączki?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez Pit27
      Witam wszystkich na forum .Potrzebuje książkę serwisową do forterry 11441 A dokładnie schemat przystawki do filtrów i pomp smoka do zasysania oleju ,wystarczy . Chodzi o to że gubi ciśnienie na mikro pompie przy jeździe pod górkę co za tym idzie zmienia sama półbiegi na pełne A na równym wraca z powrotem na połówki. Dzisiaj wkreciłem manometr w mikro pompe i na pelnym biegu trzyma koło 10 barów na połówkach pod 15barow A pod górkę zjeżdża ciśnienie do 3 barów dodam że mikro pompa rok temu wymieniana Jeśli ktoś by miał serwisówke i zrobil kilka fotek byl bym wdzięczny 
      Z góry dziękuję 
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, coś rzęzi gdy np. W orce podniose pług do góry, słychać dziwny dźwięk takie rzężenie, i podnośnik delikatnie puszcza i dobija do góry z powrotem, oleju jest dosyć, co to może być?? Druga sprawa to podnośnik nisko podnosi, mam ustawione podnośnik w pozycji P - pływające Trzecia sprawa, w którym miejscu jest prądniczka od licznika motogodzin,? Bo nie działają motogodziny I jeszcze jedno macie świece żarowe w tym modelu? Bo u mnie ich brak mam 1991 r. Niedawno go kupiłem i stąd tyle pytań.
    • Przez tvt
      proszę o jakies zdanie na temat tej serii

• Przez kowalosiek1
      Mam problem z Zetor  Proxima 95 power mianowicie chodzi oto że wyświetla błąd 42 Rusza do przodu i po 5 metrach staję na prosty więcej gazu to jeszcze rusza A po górkę stoi od razu A do tyłu jedzie normalnie co to boli koledzy pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj