Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

przy wyborze dają konfigurator z wszelkimi opcjami tam jest cena podana każdego dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Miałem dwa nowe Case i od roku mam Dwa  Zetory:) Wszystko w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

ja sie zastanawiam pomiedzy zetorem proxima 90 a nh td 5.85, cene za nh z 2016 powiedzieli mi 130 tys netto troche duzo ale nie wiem z jakim wyposazeniem bo interesowal mnie wtedy 4t 85 z 2015  ktorego mialem juz  zaliczkowac bo cena super i prawie na ful wypasie ale wydaje mi sie troche zbyt skomplikowany i sie narazie wycofałem, mieszko u ciebie w ololicy jaka cena proximy 90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Poszły zwolnice, wom, pompki hamulcowe, sprzęgło, i rewers, to sa awarie w sumie z dwóch ciagników.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mieszko to mi za podobne wyposażenie w kwietniu zaśpiewali 173.134,80 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

na promocje to raczej nie licz bo w tym roku wchodza nowe normy i wszystkie ciagniki podrozeja o kilkanascie tysiecy chyba ze w 2017 roku znajdziesz model z 2016 ze stara norma ale cena moze byc nawet wyzsza jak teraz bo roznica miedzy tymi modelami moze byc dosc duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie prow ruszył dlatego tak ceny podskoczyły jak zbierałem oferty na prow sami sprzedawcy mówili że jeśli je teraz kupie a nie na prow to z automatu cena -20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

ceny podskocza jak wejda nowe normy i jak te ponad 30 tys na MGR zacznie sprzet kopowac a bedzie to 2017

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013
Napisano (edytowany)

mam w 7340 skręcane a w forterrce spawane, nic mi się nie rozkręca a i lepiej wygląda (spawana)

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

na spawanej feldze zdecydowanie lepiej wygląda , z tyly opony bym wzial szerokie a czy z przodu warto wziąć tez te szersze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

a u mnie przód mam 360 a tył 520 i uwazam ze starczy, tył az lekko za szeroki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

a jakie felgi doradzacie spawane czy skrecane? 

 

Kupiłem Zetora Proximę na skręcanych to po jakimś czasie zaczęły się odkręcać i dokręciliśmy i znowu się zaczęło to zaraz telefon do serwisu to powiedzieli tam że trzeba dać nakrętki z kołnierzem bo zetor nie przyznaje się że się te zwykłe odkręcają i umywa ręce i teraz jest spokój i tylko przy jednej maszynie mi się popuściły znowu ale to obciążenie na jedną stronę tylko i zawsze tak będzie przy niej.

W drugim mam spawane i nic się nie dzieje. No i lepiej wygląda to fakt, taki większy się wydaje heheh. Tylko przód też spawany niech jest bo jak widzę tył spawane a przód skręcane albo odwrotnie to jest to kaleczenie wyglądu ciągnika a na rok się go nie kupuje przecież.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

warto dużo nie kosztuje a w zimę ładnie odpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

o proxach nie wiem, wiem że zmiany będą w forterrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

rozmawiałem z dealerem i tak, w nowych normach będzie już w wszystkich zetorach common rail ( nic nie mowil o majorze ale chyba tez będzie) dojdzie tez ad blue i  powiedzieli ze ciągnik będzie droższy o ok 7 tys zl a u drugiego dealera ze będzie droższy o ok 15 tys zl mowie o proximie ( ale podrozeja wszystkie) w ursusie powiedzieli ze ursusy podrozeja o 30-40 tys ale chyba mi koles kit pocisnal bo kto kupi takiego drogiego ursusa)   a te ciągniki które się nie sprzedają to firmy je zarejestrują na siebie i już taki ciągnik na dotacje nie przejdzie bo będzie w dowodzie drugi wlasciciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj