Polecane posty

Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazurq    1

Serwis robił Zetor wiec olej dedykowany do proxy z DPF dodam że ciągnik nowy i by tak brał olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazurq    1

Zaraz przegląd więc zobacze co serwis powie na to mam nadzieje ze bedzie brał mniej oleju oraz że palił też będzie mniej :) ogolnie jestem zadowolony ale trzeba bedzie kupić cos mocniejszego w przyszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czyli za 350 mth zjadła ci 4 l oleju to według mnie dużo 

a swoją drogą co ile wymieniacie olej bo jak dla mnie od 100 do 450 mth na tym samym oleju i filtrze to przesada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

w 7340 co 150-200 godzin zależy jak wypadnie, we frotce jeszcze nie ruszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

heh, nie załapałem o co chodziło, nie na temat napisałem, mój błąd.

W papierach chyba zrobili im okres na silnik 500 godzin, w praktyce pewnie zmniejszę o połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wernicjusz    0

,,Filtr równy miesiąc temu jest przebity zeby ciagnika nie meczył,spalanie spadło i żywszy jest egr też odłączony bo to i dpf to gówno zeby cisnienie sie stwarzało  i silnik w dupe tostawał na siłe chodził nawet przedmuch z odmy prawie zniknoł a i zapychał sie jak sie lekkie roboty robiło,

 

 

Że jak??? Możesz coś więcej? W moim od samego początku napierd..ją te kontrolki czerwona/zielona od DPF'a. Do qurwicy może to człowieka doprowadzić. Można jakoś się tego pozbyć?

 

 

Moim zdaniem to nie jest dużo.Rozmawiałem dzisiaj z serwisantem i mówi że do 500 mth z doświadczenia wie ze Proximy potrafią trochę tego oleju brać.Pojeździj jeszcze ze 200 mth i zobaczysz.

Podobnie ze spalaniem. Tak do 400 mth potrafi ciągnąć paliwo, ale później zaczynają mniej palić.

 

Też tak mam. do 200mth wziął 4 litry.

 

Dzisiaj 2 dzień od dostawy Proximy 90. Byłem sceptyczny do klimatyzacji. Po 3 godzinach pracy ciągnikiem mogę uczciwie powiedzieć, że najlepszą moja decyzją było zamówienie klimy. Cieszę się że ja wziąłem.

 

Także zastanawiałem się nad klimą ale odpuściłem. Wziąłem w zamian fotel grammera grzany/pompowany oraz max. obciążniki.

Za kilka dni będzie rok od zakupu. Jak ktoś ma jakieś pytania to dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wernicjusz    0

Pług 3x45 Gassnera obrotowy , agregat 2,80  ,gruber 11 łap i inne. To co potrzeba. Pytasz wszystkich o to samo. Prędkość i bieg zależy od rodzaju gleby i maszyny... .

 

Spalanie coś koło 8l.

Miałem też przygodę z karczownikiem do aronii Samson to wtedy palił nawet i 20l/mth.

Edytowano przez wernicjusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

wzialem proxime 90 z wyposażeniem jak pisałem wcześniej, ciągnik fajny ale troche chalasuje u ciebie tez jest taki glosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

jeszcze mam pytanie do posiadaczy  proxim czy w tych modelach jest jakies zabezpieczenie gdy lekki operator usiądzie na fotelu to nie zapali silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cris7    0

Panowie moze wiecie co to za kostki do pompy wtryskowej dochodza chodzi mi dokładnie o tą wieksza bo mniejsza to od zaworu EGR jest.A ta szersza moze ktos wie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj