Skocz do zawartości
Sebastian

Hodowla tucznikow na glebokjej sciolce

Polecane posty

vbox33    32

900 - 1000 zl na sztuke czy kojec bo nie wiem jak to rozumiec? Chyba raczej to drugie ale wole dopytac czy cie dobrze zrozumialem

xd_mati19    0

Jaki był by koszt postawienia chlewni na głęboką ściółkę od podstaw na 200 sztuk ?  :)

Edytowano przez xd_mati19

Wiadomość z agroFakt.pl

Damiq    0

Lekko odświeżę temat :) Panowie, ilu ton obornika mogę się spodziewać po 100 tucznikach od waki 30kg do 130 ? chodzi mi o orientacyjne wartości. winki trzymane na głębokiej ściółce

szczypka    58

temat zamarł ale może ktoś podpowie jakiej wysokości robić stopnie schodów do paśników planuję 1,4 metra różnicy poziomów ale nie wiem na ile stopni to podzielić 

charnas    1

U mnie od ok 25 szt jest jakieś

temat zamarł ale może ktoś podpowie jakiej wysokości robić stopnie schodów do paśników planuję 1,4 metra różnicy poziomów ale nie wiem na ile stopni to podzielić 

U mnie są stopnie na jakieś 10-12 cm wysokości, z 15 cm długości

Lekko odświeżę temat :) Panowie, ilu ton obornika mogę się spodziewać po 100 tucznikach od waki 30kg do 130 ? chodzi mi o orientacyjne wartości. winki trzymane na głębokiej ściółce

U mnie z kojca 25 szt. jest jakieś 15 m3 obornika, tak więc od 100szt. będzie to 60 m3. Wg internetów 1m3 waży ok 800 kg, tak więc wyjdzie ci 48 tony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się