Misiaul

Komputer

Polecane posty

kamil16251290    381

A Mazowsze to nie siewnik mechaniczny a pneumatyczny jest tylko transport ziaren spod aparatów do redlic?

Edytowano przez kamil16251290

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Fakt. Jest tak jak mówisz. Moje niedopatrzenie. A jaki komputer polecasz do niego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

No przede wszystkim aby robił ścieżki, jakiś licznik ha, nawet nie wiem jakie mogą być funkcje. I druga sprawa jak cena takiego czegoś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

@Musiaul, pytałem bo są różnice w zamykaniu ścieżek w siewniku typowo pneumatycznym a prostym mechanicznym. Chcąc kupić Krajowski komputer R-11 musiałbyś wydać kilka tysięcy zł a ten komputer nie jest tyle wart. Przede wszystkim do komputera musisz mieć układ zamykający ścieżki z siłownikiem elektrycznym. Sterownik który podał kolega wyżej jest nawet interesujący dokładając sobie opcję ze  sterowaniem ścieżkami.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Tzn. na siewniku wszystko jest, wystarczy podłączyć tylko ten komputer i sprawdzić czy działa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Mam taki komp w agregacie Focus z Uni, jest to to samo co Kverneland, tylko inne oznaczenia. Mi się zdaję ze kosztuję z  4 tys. Bardzo prosto jest jego podłączyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj