Skocz do zawartości

Polecane posty

kadman    0

Rano tata chciałgo odpalić słabo kręcił to podłączył prostownik. Potem go odłączył od prostownika i przekręcił kluczyk i zrobiło się zwarcie bo tak długo rozrusznik kręcił aż rozładował się akumlator cofnięcie kluczyka nic nic nie pomogo.:angry: Teraz żadna kontrolka się nie świeci nie reaguje na nic, mimo podłączenia innego akumlatora, bezpieczniki sprawdzałem są dobre co zrobić

Piotras    2

Sprawdz czy prąd dochodzi do stacyjki jak dochodzi to jeszcze sprawdzy czy ma rónież wyjście może coś z stacyjką. A na krótko próbowałeś??

gutomir    0

patrzyłeś te bezpieczniki od komputera które so pod masko.Niewiem jak z prostownikiem ale taki gościu mówł na bo mamy MF3065 że nie wolno podłańczać rozruchu bo komputer sie może spalić.Ale tam od komptera so dwa becpieczniki pod masko.pzdr

Wiadomość z agroFakt.pl

kadman    0
patrzyłeś te bezpieczniki od komputera które so pod masko.Niewiem jak z prostownikiem ale taki gościu mówł na bo mamy MF3065 że nie wolno podłańczać rozruchu bo komputer sie może spalić.Ale tam od komptera so dwa becpieczniki pod masko.pzdr

Tych od komputera nie patrzałem bo nie wiedziałem że są jeszcze jakieś gdzie one są dokładnie?

Monteks    0

Ja w 3060 mam takie bezpieczniki przy akumulatorze i one tez mogly ci sie spalic...sa osloniete taka gumowa zatyczko wiec raczej problemow z odszukaniem ich nie bedziesz mial...popatrz przy aku...one tam sa na bank POZDRO

gutomir    0
Ja w 3060 mam takie bezpieczniki przy akumulatorze i one tez mogly ci sie spalic...sa osloniete taka gumowa zatyczko wiec raczej problemow z odszukaniem ich nie bedziesz mial...popatrz przy aku...one tam sa na bank POZDRO
masz racje są nad akumulatorami obok filtra na rogu.Sa 2.pzdr

kadman    0

Lipa! bezpieczniki dobre massey uziemiony elektronik przyjedzie czwartek piątek sobota może :angry:

kadman    0
Lipa! bezpieczniki dobre massey uziemiony elektronik przyjedzie czwartek piątek sobota może :angry:

Elektronik był w zeszłą sobote okazało się że w rozruszniku spaliły się dwa kabelki polutowal i wsio gra :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się