lemelvaus

[Jagody] Znacie jakieś przetwórnie skupujące jagody?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lemelvaus    0

Bardzo mnie interesuje nawiazanie kontaktu z takimi przetwórniami i gdzie się znajdują,  jeśli wiecie piszcie niżej nazwe i miejscowość w jakiej się znajdują.  Ewentualnie wyślijcie prywatną wiadomość. :)

Edytowano przez AF_Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

Gardenia Bio Concept  niedaleko mnie jest w Tarnogrodzie woj. lubelskie powiat . Biłgoraj, ale to chyba jest siec przetwórni wiec  moga  być i w innych rejonach Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PolskaMocUrsus
      Witam państwa! 
      Orientuje się może ktoś czy skupuje futro królicze? 
      Co trzeba zrobić z nim przed sprzedażą?
      Wiecie gdzie istnieją skupy takich rzeczy w woj.małopolskim? 
       
      Proszę o pomoc i pozdrawiam
    • Przez the1mati1
      Dowiedziałem się dzisiaj że gdzieś w woj. podlaskim niedaleko Białegostoku odbywa się sprzedaż i skup cielaków. Jakaś firma skupuje cielaki od rolników w piątki. Można też kupić cielaki. Można coś wybrać nawet z 800 sztuk. Wie ktoś gdzie to dokładnie jest, jakieś namiary na tą firmę, na jakiej zasadzie się to odbywa, jakie tam są ceny? Jestem z woj łódzkiego i chętnie bym się tam wybrał aby kupić jakieś cielaki. Proszę o jakieś informacje jeśli ktoś coś wie.
    • Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez golemiak
      Witam wszystkich agrofotowiczów,
      Powoli zabieram sie za plantacje borówki amerykanskiej narazie 30 ar zamierzam skonczyc na 3 ha
      Mam pytanie odnośnie nawożenia jakie nawozy chodzi mi tu głownie o nazwy np jakies polifoski czy tez inne (wiem ze nie moze byc wapn)...bo wiem ze to wychodzi taniej niz kupowac taki przenaczony dla sadzonek w ogrodzie gdzie 2 kilo kosztuje 10 zł Oraz w jakich ilosciach je stosowac i kiedy...
      Czekam na wasze sugestie  
    • Przez andzej1889
      Witam, poszukuję osoby/firmy które zajmuję się skupem królików ( tylko woj śląski i opolskie ). Jeżeli ktoś posiada informacje które mogły by pomóc bardzo prosił bym o podanie numeru telefonu lub kontakt z numerem 537086548. Można także wysłać mi prywatną wiadomość. 
      Króliki hodowane ekologicznie, bez pasz, granulatów, z stałym dostępem do wody.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj