Skocz do zawartości
lemelvaus

[Jagody] Znacie jakieś przetwórnie skupujące jagody?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

lemelvaus    0

Bardzo mnie interesuje nawiazanie kontaktu z takimi przetwórniami i gdzie się znajdują,  jeśli wiecie piszcie niżej nazwe i miejscowość w jakiej się znajdują.  Ewentualnie wyślijcie prywatną wiadomość. :)

Edytowano przez AF_Mirek

adek1614    7

Gardenia Bio Concept  niedaleko mnie jest w Tarnogrodzie woj. lubelskie powiat . Biłgoraj, ale to chyba jest siec przetwórni wiec  moga  być i w innych rejonach Polski

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ZetoR7045r
      Siemanko ! Tak ja w temacie chcę założyć hodowlę konie na rzeź . Czy jest to oplacalne ? Gdzie sprzedać? Czy jest zbyt ?
    • Przez direx7
      Panowie zna ktoś skupy ziemniaków skrobiowych w mazowieckim, lubelskim? bardzo proszę o pomoc
    • Przez 355
      Nie polecam nikomu sprzedaży zbóż w Lipsku, gdyż oszukują tam w laboratorium. Miałem 39 ton pszenicy, jakość ziarna mniej więcej na tym samym poziomie ponadto w magazynie się wymieszała. Sprzedałem 11 ton w Lipsku i tam poszła na paszową (za niski gluten), resztę w PZZach w Zamościu i tam już gluten był w porządku i poszła na konsumpcyjną.
    • Przez LeXXus44
      Witam,
      Uzbierałem trochę starych opon i tylko zalegają mi na podwórku. Macie może pomysł jak ich się pozbyć?
      Mam większą ilość różnych typów i rodzajów (samochodowe, ciężarowe, rolnicze). Ponad 25 lat rozwoju to się uzbierało .
      Istnieje jakiś skup starych opon?
      Leżą pod chmurką, więc raczej mało która nadaje się do jazdy.
      Myślałem jeszcze zawieźć do punktu zbiórki odpadów, ale nie wiem czy przyjmą mi taką ilość.
      Niby przyjmują opony od gospodarstw indywidualnych, ale rożnie to bywa...
    • Przez marijusz
      Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ,a przede wszystkim uczciwych odbiorcow i dobrych cen !!!
      Podlasie propozycja za byki MM 7,3 zł + vat Moja cena 7,5 + vat  Maja odezwac sie w przyszłym tygodniu