Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie stosowania regulatora wzrostu,posiałem na jesień pszenice ozimą ale siewnik mi oszukiwał i zamiast 190 kg/ha wysiał około 230 kg/ha.  A na jednym polu gdzie jest cięższa gleba zamiast 220kg/ha wysiał 260kg/ha i teraz po zastosowaniu 1 dawki azotu 60kg N na ha szukam dobrego regulatora i zastanawiam się jak wysoką 2 dawke azotu zastoswać?
    • Przez xxxMarcin3
      Witam kto z was uprawia hybryde jeczmienia, napiszczcie jak uprawiacie . jakie nawozy stosujecie i przedewszystkim uzyskany plon.
    • Przez kubatedi
      Cześć
      Moje pytanie może wydać się dla niektórych głupie ale ja nigdy wcześniej nie miałem z tym styczności i wolę zapytać
      We wrześniu 2018 będę chciał posiać żyto hybrydowe kws bono i tutaj  moje pytanie jak ustawić siewnik poznaniak ? wiem tam w tabeli nie ma tego bo to dawne czasy
      Na worku kws jest napisanie ze waży 35 kg a jak bym chciał na przykład wysiać na 1,12h  2j/h i chciałbym ustawić ilość 80kg/h to według mojego prostego rozumowania braknie mi 10 kg czyli co jeszcze jedna muszę kupić  pomóżcie bo jestem kompletnie zielony za każdy komentarz hejtu dziękuję z góry Pozdroski 
    • Przez WiktorMorawiak
      Witajcie kupiłem dzisiaj jęczmień Kws Vermont 75kg planuje nim obsiać ok 40 arów. Miał ktoś tą odmiane? Jak nawozicie u siebie? Ja w lutym rozsialem 200 kg wapna granulowanego Dolokorn. Pod korzeń chcę dać 200 kg Polifoski 6 a pogłównie 200kg Zaksanu i dwa razy oprysk mocznik i siarczan magnezu

• Przez kubatedi
      Cześc wam !
      Mam pytanie czy dobrze na tym wyjdę
      Mam pole 1.12h posiane tam jest teraz żyto dankowskie diament i mam pytanie czy po tym życie można posiać pszenżyto ozime Meloman oczywiscie z centrali   Jest to pole klasy V  piaseczek O jarym zbożu  tu nie ma mowy   A żyto hybrydowe nie zbyt mnie interesuje I teraz chciałbym zrobić tak ściernisko po życie opryskać agrosarem na perz następnie przed orką siewną dać 2t/h agrosulca i do tego 1t/h wapna nordkalk  nastepnie przedsiewnie 300-400 kg polifoski 6 i posiać  to pszenżyto
      Za wszelkie oponie "kulturalne" bardzo dziękuję