Ziel

Arag bravo 180s-montaż na własną rękę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ziel    115

Witam. 

Planuje kupić krukowiaka 1500l/15m rozkładanego hydraulicznie na zwykłym rozdzielaczu manualnym i mam pytanie czy da rade kupić rozdzielacz 5sekcji na elektrozaworach całe okablowanie i komputer bravo 180s?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego konkretnie dotyczy pytanie.

Kupić taki rozdzielacz z komputerem zawsze da radę.

A jeśli pytasz, czy firma Krukowiak to ma na wyposażeniu, to musisz najlepiej bezpośrednio producenta pytać. Przy czym odpowiedź brzmi, raczej tak, bo na stronie mają w ofercie Bravo 180S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

pytanie dotyczylo mozliwosci zamontowania na wlasna reke takiego udogodnienia. Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jesteś zainteresowany komputerem do opryskiwacza to zachęcam do odwiedzenia strony http://www.geoline.bott.pl/

znajdziesz tam gotowe zestawy montażowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Oczywiście zamontować zawsze samemu można.

Czemu akurat Bravo 180S ? Będzie podłączany do GPS i skippera ?

Z tego co wiem to braco 180s niema możliwości podłączenia do gps, a jeśli nawet to i tak nie będę z niego korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat wersja S ma możliwość podłączenia GPS, dlatego spytałem czy takie funkcje będą wykorzystywane.

Jeśli nie będą, to zawsze można postawić na tańsze rozwiązania, z taką samą funkcjonalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michalsoft
      Witam posiadam opryskiwacz rau . Jak ustawie na sterowniku 200 l/ha i auto to podczas zamykania sekcji bardzo spada ciśnienie , jak już pryskam na 3 z 7 sekcji to jest bardzo niskie .czy tak powinno być ?
      Oto elektrozawory i sterownik


    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez Vril
      Witam
       
      Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.
       
      Znalazłem takie oferty:
       
      Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto
       
      Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto
       
      Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto
       
      Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.
       
      Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla
       
      nikt nic nie poradzi ?
    • Przez artur04c
      Witam, Posiadam tecnome galaxy na sterowniku dawkowania. Aktualnie mam głowice obrotowe, na których znajdują sie dysze do RSM i niebieska/czerwona to oprysku. Do RSM posiadam żółtą, czerwoną i fioletową dyszę. Jak ustawić dawkę 200l RSM ? Ustawić pod dany kolor np żółta ma wydatek  200l i wystarczy na sterowniku ustawić 200l ?Czy w jakiś inny sposób to się odbywa ?
    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj