Skocz do zawartości
przemyslaw111187

Złamana pływajaca Wiezyczka w kuhn 7,5metra Jaka przyczyna?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
KUHN

Witam

OStatnio wrociłem z ułamana pływajaca wiezyczka nie wiem jak to sie mogło stac

Mam teraz pytanie do uzytkownikow tych maszyn jak ustawiacie przetrzasarke wierzyczka ma byc luzno? nic nie dociskac itp?

A podnosnik ciagnika ma byc w pozycji na stałe czy w kopiujacej?

Jak ustawic prawidło taka maszyne?

Podnośnik ciągnika musi być w pozycji pływającej, głębokość na jaką zęby mają zbliżać się do ziemi ustawia się łącznikiem centralnym odkręcając go tak aby zęby przetrząsacza były około 2cm nad ziemią. Wtedy łącznik centralny odpycha wieżyczkę i może ona skręcać na boki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamilc360pL
      Witam myślę nad zakupem zgrabiark,i mam na oku taką co sądzicie o takiej ofercie jak ta :https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-zgrabiarke-karuzelowa-CID757-IDl5yZI.html
      Czy jednak kupić zachodnią ?
    • Przez marcin_kost1
      Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?
    • Przez sylwek90

Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150
    • Przez sylwek90
      Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?