Skocz do zawartości
kuba18l

Renault 103.14 problem pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

kuba18l    0

Witam posiadam 2 reno jedna 145.14 w której robiłem rewers i w maju kupiłem 2 103.14 wszystko było ok az do chwili prasowania otóż olej hydrauliczny zaczął tryskać z koła zamachowego oraz podniósł się poziom oleju w silniku co może być przyczyną o ile wiem to mogą być uszczelniacze ale proszę o porady co zrobić i jak dłuży będzie koszt a i jak polecacie klej do bloku był spawany ale się poci chciał bym to zredukoawać ale nie wiem jaki będzie najlepszy klej proszę o odpowiedź pozdrawiam 

mtracz    71

Uszczelniacze w pompie hydraulicznej.

Puściły na wałku pompy i pcha olej w silnik.

Zrobisz pompę powinien uspokoić się podniesiony poziom oleju w misce silnika jak i wyciek na wale silnika od strony koła zamachowego.

Pompa Bosch-Rexroth. Jak sama pompa nieuszkodzona to nowy simmering na wałek oryginalny Bosch jakieś 120zł.

Z Corteco 30zł.

Prawdopodobnie simmering Duo czyli z dwoma wargami ze sprężynkami.

Piszę, że prawdopodobnie bo nie znam dokładnego modelu pompy, ale robiłem podobne tandemy z Bosch-a.

kuba18l    0

Dzięki kolego własnie teraz ledwo udało mi się traktor z pola ściągnąć to jutro ci podam dokładny typ tej pompy myśle ze pomożesz mi w znalezieniu tych uszczelek z góry dzięki i pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Mirenault    2

Części kolego do Renault poszukaj na stronie www albo osobiście w serwisie Claas. Ja tam do swojej 106.54 brałem.

izydor6280    483

takie same pompy znajdziesz przy JD czy MF, więc nie ograniczaj się tylko do serwisu Class'a, bo cena zwali Cię z nóg

kuba18l    0

Mam jeszcze jeden problem otóż reno dlugo stało i puściły tez uszczelniacze koł tylnich olej się leje tutaj jak koła i pytanie dotyczy czy musze całe pół osie wykręcać i tam uszczelniacz jest czy od jest na końcu przy piaście ?

Wojtek987    61

Jak długo stał to może smar z piast teraz wycieka. ja jak pierwszy raz napchałem za dużo smaru to przez tydzień wychodził. Teraz raz za czas parę razy machnę cmaru i tyle. Ale jeśli cieknie ci olej to musisz ściągnąć całą półośkę bo uszczelniacz jest od strony mechanizmu rużnicowego.

kuba18l    0

No właśnie bede to rozbierał i trzeba będzie całe pół osie odkręcać , to na pewno olej hydrauliczny bo sprawdzałem nie smar . Dzięki za odpowiedzi ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki4516
      https://www.olx.pl/i2/oferta/renault-ares-640-rz-CID757-IDqxFAp.html?ref[0][path][0]=392209421&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details
    • Przez panasek
      witam wszystkich miłosników reni 110 54 mam przyjemnosc posiadac ten model od niespełna 2 lat,ogólnie jestem zadowolony z niego no ale pojawła sie pierwsza usterka,przedni napęd a dokładnie wałek ataku,dokładnie obrobił sie frez,cena nowego jest kosmiczna ale chce zapytac czy da sie to zregenerowac?czy to potrzyma jakis czas? moze jest jakis powód ze sie obrobił, moze miał ktos juz taki problem? prosze o rady.mam jeszcze pare pytan odnosnie tego modelu.byłbym wdzieczny za odp.
    • Przez ROTODISEL
      Witam wszystkich,potrzebuje pomocy odnośnie silnika MWM D227-4 Potrzebuje  informacji z jakim momentem dokręcać śruby głowic i korbowodów.Śilnik na etapie demontażu głowic czyszczenia i docierania zaworów pastą (gniazda w głowicach i zawory wydechowe w idealnym stanie problem z wydechowymi wżery ale pasta daje) Po zrobieniu porządku z głowicami zabiorę się za zdjęcie misy olejowej i odkręcanie korbowodów w celu wymiany pierścieni(okropne przedmuchy na odmie i po odkręceniu korka wlewu oleju)
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez janosik32
      Panowie Zmieniał ktoś w/w synchronizator? Który to jego numer; bo na tym wałku kilka ich jest? Zmienia się jeden (ten mosiężny) czy razem z tym drugim, takim bezzębnym, w parze?

Jak mniemam jest to numer 7.
      7700038182 ?