Skocz do zawartości
kaseton

Ursus c 360-3p czy Massey Feruguson 168

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
kaseton    2

co jest ekonomiczniejsze na około 20 hektarów. Byłby to ciągnik główny. Ferguson ma 70km  a 3p 47km.  czy 3p by wystarczyło ?tym głównym ciągnikiem robiło by sie orki pługiem 3 skibowy kverneland, wykopki ziemniaków kopaczką elewatorową dwurzędową sprowadzoną z dani, klutywatorem grudziądz z dwoma wałkami.  reszte robiłoby sie ursusem c 330

Edytowano przez kaseton

Landfarmer    3542

MF dużo mocniejszy a w 3p w trójkach pługach będzie brakować mu mocy, w dodatku cena mf pewnie będzie podobna jak za 3p w dobrym stanie 

jonek98    872

Porównanie trochę bez sensu bo 70 km a 47 to duża różnica.Jeśli z częściami niema problemu bierz mf wiadomo że perkinsy są oszczędne.Wygląd mf trochę zniechęca się ciągnik ma robić a nie wyglądać

Wiadomość z agroFakt.pl

jonkszi    62

Żadnych z tych szukaj mtz z napedem albo u902/12. Masz c 330 do lekkich prac  3p tak naprawdę też jest do lekkich prac a mf 70 koni na 3 skiby za dużo koni na 4 za mało i ciągnik za lekki.

jonek98    872

Też chciałem polecić coś z ciężkiej serii ursusa ale to już kawał grzmota ale jak masz 30(nie doczytałem że ją masz 3p to taka trochę większa 30) to nią wszędzie wjedziesz

delta6583    7

MTZ to chyba najgorsze wyjście ...

3p z 3 skibami sobie poradzi (u mnie lata na 3 biegu)

Te 20ha to wszystko ornej ? Nie bój się większych silników. Jak masz ciapka, to nim obrobisz co lżejsze. U mnie lata T25 i MF255 na 10ha i zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś mtz80 / jumz6 do orki, bo tym MFkiem trochę się schodzi i szkoda go. O trzech skibach na większości ziemi u mnie nie ma mowy, niby ciągnie, ale to nie robota jest.

PS: mam na mysli 3 skiby grudziądzkie.

Edytowano przez karolPoPracy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się