Skocz do zawartości
maateusz2

ładowacz czołowy do Massey ferguson 390 faucheux, quicke, stoll?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maateusz2    0

witam chcę założyć do swojego MF 390 ładowacz czołowy szukam po internecie oferty są różne trafiłem już kilka razy na taka firmę faucheux, występują tam różne modele F20, F30, F100 prestige czym to wszystko się różni? widzę wszystkie z nich są sterowane elektrynie jest to wygodne rozwiązanie? 

Zetor5311    0

Ja osobiście polecił bym ci  http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=AGRIMET+CX16+tur+%C5%82adowacz+czo%C5%82owy+do+Zetor+PROXIMA&bmatch=seng-v6-sm-isqm-2-default-0615

jest to orginalny hydramet tylko pod inną nazwą bardzo dobry z tego co się dowiedziałem, sam takiego zakładam na swojego Zetorka

A jeśli nie chcesz polskiego to z ww. wybrał bym Quicke 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez buchaj
      Witam,
      Potrzebuje tura do tego ciągnika, który służył by mi głównie do załądunku bel słomy i siana oraz obornika. Z tymi belami chodzi głównie o to aby dało się ułożyć 4 warstwy w stodole. Co możecie mi polecić???
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu.