Gość Luke16

Co zrobić??? Doradźcie....

Polecane posty

TomekK    0

ja bym na twoim miejscu jeszcze poczekał;) jeden sezon popracował na 7211 zobaczył bys jak sobie radzi z prasa pojezdzil po zarobkach i dozbieral kasy. u nas w okolicy z prasami jezdza prawie same 7211 i super sobie daja rade jedyny minus to brak przodka. a za rok bym poszukał 7245 ewentulanie 7745. po co ci jakies zagranicznego dziadki jak jd czy fendt na taki areal:)takie jest moje zdanie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Zetorek 7745 jest bardzo fajny tylko że za 35tys ciężko będzie kupić chyba że dozbierasz lub trafi się okazja. No i chyba 7745 pali sporo więcej od 7245 ale nie jeżdziłem więc nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

wiadomo że zetor 7745 więcej spali ale jest mocniejszy od zetora 7245 a po zatym to do 40 tys. są już ładne zetory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

drzewis masz racje bo fakt 7745 więcej spali ale za to zrobi więcej nić 7245.... co do pieniędzy to ceny na allegro są przekosmiczne a niektórzy handlarze też inaczej biorą więc allegro bym się nie sugerował.... Ja jestem albo za 7745 albo za renault 90.34... co do 7340 to po co mi taki drogi ciągnik na moje ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Możliwe że będę miał na wydanie ok 55/60 tyś zł... Co byście wówczas doradzili??? ok 80KM powinno spokojnie wystarczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

zapomniałem napisać.... NIC NOWEGO!!!! Tak jak pisałem wcześniej.... ciągnik będzie chodził z:

- prasa jd 550 (szeroki podbierak, siatka)

- będzie ubijał kiszonkę

- pług 4 skibowy

- agregat 3m

- brona aktywna odra

- jakieś usługi związane właśnie z prasowaniem...

- owijarka do balotów

 

I co w takiej kasie by brać??

 

Nie pisz nigdy posta pod postem!

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj