Skocz do zawartości
Gonzuu15

MDW 525h Problem z odpaleniem silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gonzuu15    0

Witam mam problem otóż mam MDW 525h i silnik jakby nie może zassać paliwa tylko musze napompować paliwa pompką i wtedy odpali. Co to może być że on tak nie pali?? Dzięki i Pozdrawiam :D

ptaszyna    134

Schodzi Ci paliwo, masz nieszczelny układ między zbiornikiem a pompką paliwa i zasysa sobie powietrze albo pompka paliwa ma paprocha na zaworku i też będzie schodzić bo jeden zaworek ma odcinać odpływ paliwa a jak będzie nieszczelny to wiadomo.

Gonzuu15    0

Ten układ wymienialem kilka dni temu pompa została odpowietrzona filtr paliwa jest czysty więc niemożliwe żeby jakieś zanieczyszczenie dostało się do pompy

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    134

Ten "układ" to wężyk od zbiornika do pompki zasilającej i pewnie gdzieś na opasce łapie powietrze jak  założyłeś nowy a pompka jest przed filtrami tak że wszystko co jest w paliwie idzie przez pompkę przed filtrowaniem. Przed pompką jest tylko odstojnik ten na dole przy zbiorniku. Jedna z tych dwóch możliwości odpowiada za twój problem.

iron    415

a ten wężyk nie jest czasem w metalowym oplocie? bo u mnie jest to samo jak pistoi dluzej to trzeba podpompowac i później pali dobrze ale teraz się tak zastanawiam czy nie ciągnie mi tam lewego powietrza chyba wymienię ten wężyk.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez emilchaja
      Witam,noszę się z zamiarem kupna kombajnu, i znalazłem takie oto ogłoszenie.Dzwoniłem do sprzedającego powiedział że kombajn jest w dobrym stanie, ale mówić to można ,dowiedziałem sie też że maszyna została sprowadzona z Czech , a na forum wyczytałem że maszyny z tamtąd mają różne opinie.Prosił bym Was o zerkniecie na to ogłoszenie i napisanie Waszych opinii.Za wszystkie porady z góry dziękuję.pozdrawiam
    • Przez Damian987
      Witam mam pytanie odnośnie Forshritta 323a jak przerobić lewarek skrzyni biegów, bo słyszałem że się da założyć z 303. Ktoś coś wie na ten temat?
    • Przez maciek
      Witam , chciałem zapytać czy jest ktoś na forum kto zbiera kukurydzę na ziarno fortschritem , moglibyscie opisać swoje odczucia jak sie tym pracuje w kukurydzy , jak sie ustawia kombajn , jak się przystosowuje,jaka wydajność itp
    • Przez PiotrekMTZ
      Czy do młocki rzepaku E-514 potrzebna jest przystawka zwalniająca obroty młocarni? Czy da się bez niej młócić rzepak "odpinając po prostu klepisko"? Czy kombajn bez przystawki zwalniającej "śrutuje ziarno"?
      Ta przystawka zwalniająca kosztuje 1500zł a handlarz mówi że bez tego nie mam co rzepaku młócić :rolleyes:
      I jeszcze jedno :blink: Czy opłaca się kupić cały heder ze stołem do rzepaku (bez kosy bocznej)za 5000zł?
      Czekam na odpowiedzi
    • Przez kopokop
      Witam,czy polecili byście mi kosiarkę samojezdną fortschritt e 302