Skocz do zawartości
bodzioszajs

Sprzedam Prasa zwijająca Feraboli Entry 120

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam.

Prośba skierowana przede wszystkim do elektroników serwisantów, ale również zwykłych użytkowników tejże prasy. Potrzebuję schematu sterownika tej prasy. Nie chodzi o schemat podłączenia sterownika do maszyny, ale o schemat wewnętrzny sterownika.
    • Przez lewy5
      może ktoś ma prase FERABOLI Sprinter 180 chciałem się coś dowiedzieć na jej temat, bo chciałem kupić
    • Przez ZirakS
      Witam, zastanawiam się nad zakupem owej prasy. Jak myślicie, warto? Ma dość wąski podbierak jak większość importowanych z Włoch (ta akurat była chyba kupiona od nowości w Polsce) lecz ma 2 koła zagarniające obok. Mam zamiar sprawdzić ją przed zakupem (wykoszenie kawałka łąki lub rozwinięcie belki/belek słomy). Cena 15 tyś zł. Jak z częściami do niej? Chyba pasuje większość od Sipmy. Jest to prasa łańcuchowa 120x120. Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie? Liczę na cenne informacje z waszej strony

Zdjęcia:
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/433054-prairie/
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/433050-prairie/
    • Przez darekmaster90
      Witam, zakładam nowy temat. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić nowy mechanizm obwiązywania siatką i możecie podać jakieś namiary? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
    • Przez gruby12345
      Witam serdecznie, od dłuższego czasu poszukuję prasy zwijającej która będzie współpracować z Zetorem 5245 (51KM). Zastanawiam się nad prasą stało komorową Agram 9210 lub zmienno komorową Hesston 5670. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na zakup to kwota ok. 10 tys. zł. Dodam jeszcze że prasa będzie wykorzystywana głównie do siana i słomy a sporadycznie także do sianokiszonki. W sezonie przewiduję zrobić ok. 200 bel wszystkiego. Co sądzicie o tych prasach, jakie są ich zalety i wady oraz jak wygląda cena części zamiennych? Może macie jakieś inne propozycje?