Polecane posty

lukbold    1054

Czy jest możliwość dociągnięcia łożysk przy tylnych kołach w MF 3060? Oglądam katalog i są łożyska stożkowe ale żadnego sposobu na dociągniecie półośki tam nie widać na rysunku. Tylko wymiana łożyska pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Najprawdopodobniej luz jest kasowany za pomocą podkładek dystansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michasko    1

Dokładnie są tam podkładki dystansowe, wiem bo nie dawno wymieniałem te łożyska. Dowiedziałem się też przy okazji że łożysko zewnętrzne jest smarowane smarem przez smarowniczke, u mnie były wkręcone zaślepki i nigdy tego nie smarowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no u mnie też są zaślepki zamiast smarowniczek. Cały czas myślałem że półoś w oleju chodzi ale tam nic nie ma w środku. Ciekawe czy wystarczy dodać, ując tych podkładek w moim przypadku... Zastanawiam się też nad zmniejszeniem luzu miedzy atakiem a kołem talerzowym. Tylko jak to dobrze ustawić hmm... kartkę papieru włożyć miedzy tryby i patrzeć żeby kartki nie porwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cpanek    3

panowie powiedzcie gdzie się znajduje te smarowniczki lub zaślepki w którym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

na samym końcu tylnego mostu przy piaście koła, od spodu... smaruj smaruj, bo ja się do tego dobrał i łożysko się rozleciało. Drugie od strony przekładni planetarnej chodzi w oleju.... wygląda jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj