idzkos

Dodatkowa pompa z przodu ciagnika

Polecane posty

gorgo_pl    13

Odnośnie dodatkowej pompy z przodu o napędzie z wału korbowego to nie jestem pewien czy wszystko wytrzyma przy dużym obciążeniu. Przy ostrówku pompa ma napęd z wału ale wyjście jest na wieloklinie. W 60 jest chyba 1 klin o ile dobrze kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Nie wiem jakie wyjście ma ostrówek lecz porownaj klin na wale korbowym silnika i klin na pompie różnica ogromna wiec bez obaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorgo_pl    13

Pewnie masz rację. W 3P mam napęd z wału do pompy ale do wspomagania to jakoś dużych obciązeń tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

He he. Faktycznie temat 330.

Żeby napędzać tylnym womem pompę musisz mieć multiplikator. Inaczej nie ma to sensu za wolne obroty.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Multiplikator nie o wydajności tylko przełożeniu. Wystarczy poszukać jest masa zakładanych na wałek wom lub napędzanych przez wałek kardana z womu.

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor10    1

Witam .ja też chcę założyć do ciapka pompę z przodu i dać napęd w wału ciągnika tylko jak to połączyć. może ktoś już to robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez mon
      Witam! Mamy problem z ursusem c330. Otoż nie chce podnosić. Zastanawiamy sie co to moze byc. Myślicie ze to moze byc zwiazane z popsuciem pompy hydraulicznej?? Jezeli tak to ile ona kosztuje?? Licze na pomoc. Czekam na pytania i istotne informacje na ten temat. Dziekuję z góry
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Patrykkkz
      Witam mam pytanie jak pisze na instrukcji mf,a 255 zeby przełączyc dzialany hydrauliki zewnętrznej z dzialana dwustronnego na jednostronne trzeba przykrecic do 5mm czyli jeden obrót czy jak ???      działanie rozdzielacza 


    • Przez rami
      witam   zaciął mi się EHR   i nie chce opuścić ramion  lampa pomarańczowa miga ale żadne pokrętło i przyciski na błotnikach nie działają może ktoś wie jak usprawnić  żeby działał jak należy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj