Skocz do zawartości
Kuba1232

Jaki oprysk dać na qqrydze?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Matey    431

nastepnym razem proponuje czytać a później dopiero pytać, zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez samson
      Witam, jaki trzeba wlać olej do hydrauliki do DX 85 ???? Kupiliśmy pług i jest chyba mało oleju bo nie może siłownika do końca wypchnąć.
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Marcin2105
      Witam. Chciałbym kupić mulczer Mamut 280, nie wiem jaki ciągnik do niego będzie dobry. Myślałem nad ursusem 1224, tylko boję się że mogę z paliwem nie nadążyć. Może ktoś ma coś do zaproponowania. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bolo77
      Witam chce kupic jakis ciagnik do 85km, do wyboru mam Ursus, Zetor lub Mtz tak cenowo do 25 tys.  Co polecacie?  
    • Przez Szklanka
      Witam, poszukuje ciągnika ( nowego ) przedział mocy 70-85km. Wymagania : Przedni tuz, wom / mało awaryjny. Biore pod uwage DEUTZ FAHR Seria 5G (T4f) od zawsze mi sie podobały lecz elektroniki masa, camon rail i ADBLUE jeszcze do tego. Aczkolwiek 75km wersja nie posiada. Patrzyłem też farmtraki niby prosciejsze silnik perkins. Jak myslicie bać się tej elektroniki w deutz ? Ile gwarancji daje producent? Jakie to może mieć spalanie?