kaczorek

Ile koni mechanicznych mają zetory..?

Polecane posty

center    11

hmm wydaje mi się że moze 7011 są troszke mocniejsze jak 7211 z wykonania ale to tylko spostrzeżenie i co prawda na niskich biegach np na 1 szosowej wiecej mocy jest a u nas trzeba przechodzić na terenowe:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

7045 ma 65km przy 2200obr.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Zetor 7045 ma wspomaganie i wydaje mi sie ze wszystkie maja a nie wybrane modele 7045 <_<

Zreszta widzieliscie kiedys jakis ciagnik który mial 4x4 a nie mial wpomagania bo takich chyba nie ma,trudno by sie krecilo B)

To mowicie ze 7011 jest ogolnie lepszy od 7211?


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    39

Na pewno 7211 jest młodszy od 7011, i to jest zasadnicza różnica.Co do mocy to spotkałem się z różnymi danymi.Ja stawiam na około 63 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ja myśle że 63km to on może i miał jak był nowy czyli wczesne lata osiemdziesiąte, terraz to zapewne poniżej 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy1989    0

wiem że 7011(65KM) nie każdy ma wspomaganie, ale pewnie 7045 pewnie już tak. 7211(starsze modele mają 66KM i palą jak palą, jednak nowsze mają zmniejszoną dawke na pompie paliwa co zmniejszyło moc niby do 63KM, spalanie też spadło :huh: ) ma lepszy wydatek na pompie i większy udzwig o 700kg

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2

reasumując wszystkie wasze odpowiedzi i troche z własnych obserwacji przychyle się do odpowiedzi iż zetor 7045 ma 65 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Ma on 48 albo 50km.Siła uciągu to chyba 3000kg ale nie wiem dokładnie bo nie mam tego zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

do 1987 miał 47 a potem 52km :blink:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

oj chyba miały 45 km bo to jest ten sam silnik co w 3340 a one miały 45km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cradle    31

Zetor 5211 ma moc 31kW a dokładnie 44,3 KM więc w przybliżeniu ma 45KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cradle    31

Na zamówienie zdarzały sie wersje ,w których producent stosował wzmacniane silniki. Były one wyposażane w tłoki o średnicy 104mm, a moc ich 47KM. Lecz ja spotkałem sie z takimi wersjami w nowszych modelach czyli 3320/40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy1989    0

Jeżeli masz z roku 84-87 to ma 47 KM,a jeżeli 87-93 ma 51KM. A co do 3340 to one miały zminiejszone dawki paliwa(mniej paliły ale i mniej mocy_minimalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Nie wiem po co temat zakładać ale dobra...mogłeś napisać do kogoś z AF kto ma zetora 7211 i się dowiedzieć...ale jak już jest temat to Ci podam link...

 

http://www.agrofoto.pl/forum/viewtopic.php?p=11...02cedfcbfebb839

 

Poszukaj sobie na tej stronie tam to jest... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DIN to jest norma wg której jest mierzona moc.Jest tych norm kilka. Jedne mierza moc samego golego silnika a niektore (najbardziej moim zdaniem wiarygodne) mierza wraz ze wszystkimi wpolpracujacymi pierdolami typu alternator itp. Taki pomiar jest najbardziej miarodajny. I chyba wlasnie DIN jest taka norma


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Tutaj jest informacja z pewnego forum....oczywiście nie wiem czy jest ona dobra... <_< ;)

 

Ciągnik silnikiem Z7201 ma 66 KM a z silnikiem Z6201 ma 62.1KM

 

POZDRAWIAM.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Witam !

Rózne wersje słyszę i wychodzą z tego spory niektórzy twierdzą że popularny 7211 ma 70 km, a inni że 62 km

Wypisujcie ile i jaki model ma km i jaki moment obrotowy - ( zwłaszca seria 70##)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowalkuba    0

Tak się składa że akuratnie mam kilka z tych modeli ZETORków o których mowa i dane z czeskich techniczaków mówia ze model 70 i 72 maja po 46Kw czyli niespełna 63KM a model 77 bez turbo ma 50Kw czyli 68KM.Co do wyposażenia to obroty wałka 540-1000 były w standardzie,podobnie wspomaganie kierownicy i pólbiegi pneumatycznne(wzmacniacz momentu).W zalezności na jaki rynek szły miały rózne wersje kabin(mało kiedy bez)i zazwyczaj z ogrzewaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Obi32
      Witam, można ten luz na przedniej osi jakoś wyregulować?

    • Przez ddd4233
      Witam czy może ktoś z was instalował zewnętrzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr)  już mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie pływające jedną zwykła ) z podłączeniem nie będę miał problemu. Tylko chodzi o to że na jednym poście w forum widziałem jak ktoś zakładał rurkę taka dłuższa(c360)  ta od tłoka potem widziałem jak ktoś zakładał rurkę tą od powrotu też od c360 . I teraz moje pytanie jest takie  czy zamiast tego rozdzielacza co jest w środku w zetorze założył bym adapter taki od c360 to by miało prawo chodzić? Dodam zdjęcie poglądowe o jakie elementy mi chodź . Prosił bym o pomoc

       

    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg. 
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawić kąt wtrysku. No i tutaj zaczynają się schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demontażem kreciłem jeszcze kołem zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupełnie w innym miejscu A dokładniej 1/3 obrotu koła zamachowego dalej.Dodam że ciągnik chodził dobrze przed regeneracją pompy jak i ustawieniu kątu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drgało w innym miejscu. Może ktoś miał podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź!
    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj