Skocz do zawartości
kaczorek

Ile koni mechanicznych mają zetory..?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Maja
kaczorek    3

ile koni ma zetor 7711?

powiedzcie mi coś o tym ciągniku

Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

borat    0

mam zetora 7711 rocznik gródzień 1989 na początku eksploatacji dużo się nie napracował ale teraz prawie nie stygnie i ma prawie 6000 mth, jego stan wizualny oceniam na bdb ale mechanicznie to wyczuwalny jest juz duży przebieg jak na traktor tej marki , spalanie ma chyba w normie na 11mth pracy z belarką z 230 ( to jest czały dzień bez przystanku od 8:00 do 23:00)spalił 70 l opału, co tu można napisać mój jest chyba nieżle wypozażoną wersją ,komfortowa kabina z ogrzewaniem, siedzisko dla pasażera, WOM 540/1000 wyłączny za pomocą dżwigni lub za pomocą układu pneumatycznego,resorowana przednia oś ,dodatkowe reflektory z przodu kabiny, wspomaganie kierownicy,aha ma ok 75 KM,warto zaznaczyć że zmieniając prędkość obrotową przekażnika zwiększa się prawie dwukrotnie wydatek pompy olejowej, tylne chamulce tarczowe ,kompresor, góżny zaczep samozatrzaskowy, obecnie posiada ogumienie z przody 20/7,50 z tyłu 34/18,4 , prędkość max ok35km/h a może więcej,szczeże mówiąć ja jestem nim już trochę znudzony no i moc za mała ale jeśli ktoś przesiada się z c330 lub c360 albo coś w tym rodzaju to napewno mu się spodoba.

pozdro

Wiadomość z agroFakt.pl

zts    1

w innym katalogu ma 73KM przy 2200 obrotach. Co książka to inne dane ;)

witek    2

sa tu fotki przezemni wstawiane i jest 7711TURBO i on mam 81km

2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

witek    2

witam poszukuje informacji czy ...

5211 mam 3 gary i ok 50km

7211 mam 4 gary i ok 60km a

7711 mam 4 try i 70km ??

2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Bartek_WW    0

5211 według różnych źródeł ma 45 km, 47 km, 50 km.

7211 -||- 62 km, 64 km.

7711 -||- 66 km, 68 km, 70 km.

Teraz tylko, któremu ze źródeł ufać ?? :P Choć różnice są niewielke, ale zawsze te 2 km  ;)

maQ    2

Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to prosze napisać

spotkałem się już z tyloma opiniami na ten temat że już sam nie wiem

w ogłoszeniach sprzedający piszą raz że ma 70 KM innym razem że 72, a do tego mój znajomy twierdzi że ma poniżej 70 KM

piotr6340    0

ja stawiam na 72 KM i to chyba jest prawda wiele uosób tak mówi :unsure:

Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

szczupak    1

coś ty 63 KM i tyle więcej nie sądze może 66 :unsure:

,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

g_eorge    0

O ile dobrze pamiętam na stronce www.tractordata.com są podane dane techniczne prawie wszystkich ciągników. Ale nie mam pojęcia czy te dane tam podane są wiarygodne. Jeżeli chodzi o mojego Zetorka 6718 to by się zgadzało co tam podali a jak z innymi to sprawdźcie sami!!!Pozdrawiam

Winio    1

Ja sprawdzałem ursusy i część zetorów i wszystko się zgadzało. Wydaje mi się, że dane tam zamieszczone pochodzą od poszczególnych producentów ciągników więc powinny być wiarygodne. Pozdrawiam

Miki7211    5
Ja mam 7011. Z moich danych wynika, że 65 KM, ale nie jestem pewny.

dokładnie slinki maja te same ale czym sie wogóle róznią to nie wiem (7211 ma 63km <_< )

Moje Filmiki

Pozdrawiam

center    8

jesli chodzi z tą moca to ciągnik 7045 ma wolniejszą skrzynie i jest woniejszy niż 7211 i to sporo trzeba mu wrzucać wysokie biegi jak się robi nim pozatym na niskich biegach wyciąga wiecej mocy normal. A tak ogólnie maska inna chyba brak wspomagania (choć widziałem ze wspomaganiem) inne tłumienie drgań na kabinie jak i jej zawiesznie, inny podnośnik brak wspomagania podnośnika, kabina lekko inna:d chyba tyle wchodząc w szczegóły to brak filtracji oleju schodzacego z urzadzeń i takie tam...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez batim
      mój kolega ma zamiar kupić zetora 5340 no i kazał mi sie was zapytać co o nim wiecie
      WADY i ZALETY
      i z jakimi maszynami współpracuje
    • Przez zetorlublin7341
      Witam panów mam problem otóż dobija mi powietrze tylko do około 4 atmosfer i schodzi  mi z zawora tego koło prawego koła, jak zaciągnę ręczny hamulec to doleci do końca do zielonego pola a jak puszczę to momentalnie spadnie do czerwonego, sprężarka bije cały czas a nie da rady dopić, jak zgaszę traktor bardzo szybko schodzi od zielonego pola w 30 minut do zera, orientuje się jak go skubańca podregulować aby tak nie schodziło i czy trzeba koło ściagać do tego?
    • Przez ROBERTO0808
      Czy ktoś robił sprzeglo a mianowicie regulacja 1 stopnia ta sprężyna co siedzi w siłowniki napina cały czas łozysko do łap i łożysko cały czas się kręci czy trzeba jakoś dodatkowo sprężynę zapożyczeń łapy miały przerwę od łożyska może w Potterze lub w poziomie tak jest

• Przez tre_k
      Panowie, proszę o wyjaśnienie co służy do czego.
      1.Gaz mam po prawej stronie, do czego służy ten ,,mały " pedał koło hamulca okrągły?
      2. te dwie krótkie wajchy są: od strony gazu biegi, polowe, szosowe lub luz, od strony hamulców(lewej) do włączania podnośnika i wałka? nie da się włączyć podnośnika bez wyłączenia wałka
      3. z prawej i lewej strony są 2 dłuższe wajchy podobne do ręcznego w samochodzie, do czego służy lewa a prawa
      4. Czym jest ten nagwintowany ka końcu przełącznik? znajdujący się przy tych 2 mniejszych wajchach?
      5.Pod siedzeniem mam jakiś przełącznik, ale luźno chodzi w lewo i prawo nie wiem do czego i czy w ogóle działa?
      6. Przy ramieniu podnośnika prawego jest wajcha i też nie wiem do czego służy

Proszę o wyjaśnienie:) Pozdrawiam

https://drive.google.com/file/d/0Bwyz6vyltlZ1ZXRQUXdDdmkySEk/view?pref=2&pli=1

https://drive.google.com/file/d/0Bwyz6vyltlZ1MXN3c1hfY2tKQkk/view?pref=2&pli=1

• Przez Robercik701
      Witam. Wiem ze temat dotyczacy agregatu uprawowo siewnego do Zetora 7011 sie powtarza ale na dzien dzisiejszy nic niema napisane na ten tema a wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. Mam na uwadze taki zakup agregat 2.5 m bierny(Janpol lub jaki od rzemieslnika) plus amazone d7 2.5m. Co sadzisie o tym moze ktos ma cos podobnego imi pomoze w wyborze?Czy jest sens na zakup takiego zestawu?