piotrnht5060

Ciągnik 85-150km na 150ha

Polecane posty

piotrnht5060    27

Witam potrzebuję nowego Ciągnika od 85km do 150 km na 150 hektarów. Ciągnik musi mieć tura klimatyzację radio i pneumatyczne siedzenie jeżeli będzie powyżej 100 km fajnie by było gdyby miał też TUZ. Cena Ciągnika max do 160 tyś brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobruchowskiYT    182

uuu to mały budżet masz. a powyżej 100 ha brał bym ciągnik od 120 koni wzwyż. Ja mam 100 ha i posiadam New Hollanda T6.175 - 141 koni spisuje sie świetnie. Tylko kosztuje bo mnie wyszedł 280 brutto, ale warto było. Dla cb z takim budżetem polecam nie co biedniejszą serię New Holland a mianowicie serię TD5. Myślę że model TD5.105 z turem i z tym co tam chcesz wyniósł by maks. 170 brutto. Wiem bo sam nie dawno byłem u dealera popytać o cene bo interesuje mnie ciągnik pomocniczy. Polecam ciągniki NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Na tyle hektarów 85 konie do pługa? Przy takiej ilości ha to musisz brać 6 cylindrów 4 dlugomnie pociągnie a z tym budżetem tak jak kolega pisał szału nie ma. A nie lepiej coś używanego poszukać zeby był trochę mocniejszy? Z nowych takich tanich to chyba Belarus, zetor oraz Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrnht5060    27

#dobruchowskiYT Dzięki za pomoc bo ostatnio byłem u mojego pobliskiego dealera i mogę kupić TD5.105 na dobrym wyposażeniu. Ale tak czy inaczej poszukam jeszcze trochę tych ciągników. Również polecam markę New Holland bo mam już od 3 lat NH T5060 z turem I ani jednej awarii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

A myślałem że mój T5040 który rocznie obraca prawie 100ha to dużo, a tu 150


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slevyn    35

za 160 brutto to nic nie znajdziesz ale jak jestes na vacie to tymbardziej by sie cos drozszego oplacilo wziasc bo zwrot zawsze mozna wlozyc w splate i zawsze taniej o 23% niz w przypadku ryczaltu. To w sumie ciagnik za 200netto kosztowal by cie mniejwiecej 160 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

za 160 brutto to nic nie znajdziesz ale jak jestes na vacie to tymbardziej by sie cos drozszego oplacilo wziasc bo zwrot zawsze mozna wlozyc w splate i zawsze taniej o 23% niz w przypadku ryczaltu. To w sumie ciagnik za 200netto kosztowal by cie mniejwiecej 160 tys.

 

jakim sposobem to wyliczyłeś ? toż VAT i tak trzeba zapłacić! jak mu oddadzą vat to będzie miał go za darmo, 200netto czyli te 50 tyś vatu będzie miał za darmo i zostanie do spłaty 200 koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Co to ma być? Ciągnik między 85 a 150KM i najlepiej za 160 tys?

 

Liczę na sprostowanie tematu bo inaczej poleci do kosza pod argumentem 'bez sensu'

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ale krisowi chodzi o to ze 85 a 150'koni to zupełnie inne ciągniki, 150 koni maja byc pomocnikiem t5060 który posiada mnie koni? Musiałbyś sprecyzować do czego dokładnie ten ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

85 km jeszcze kupi ładny ciągnik za te pieniądze, a 150 km to tylko MTZ.

Dla mnie to też temat całkowicie bez sensu, to całkiem inny tok rozumowania.albo pomocnik, albo główny. 

Potem będzie pytanie jaki pług do ciągnika 85-150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj