Polecane posty

ZetorPower    0

        Witam chce kupic nowa przyczepe 10 tonowa 2 osiowa Metal-fach T711\2 lub Pronar PT610 bo do 50tys brutto innej nie kupie wiec w gre wchodza raczej te dwie ale nie  wiem na ktora postawic przyczepa bedzie woziła głownie zboze z pola do magazynu i z magazynu do skupu czasem jakas ziemie czy piasek przewiezie o pronarze troche czytałem ale o metal fachu nic nie wiem prosze o opinie o tych przyczepach i ile na ktora wejdzie na maxa pszenicy no i ogolnie METAL-FACH CZY PRONAR ?

 

 pozdrawiam

Edytowano przez ZetorPower

zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaguarAgro    2

Proponował bym Ci jeszcze auto techa , mam od jesieni i wydaje mi się być lepszą od Twoich propozycji. Tutaj masz film z opisem 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GR_Mateusz    35

Kolega 2x wyżej pomylił metal facha z metal techem chyba. Ale w tym wypadku 100% lepiej brać pronara :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

w Sokółce stoi po wystawowe 12t za coś 30 tys brutto chyba wygląda jak nówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati58    1

Te dwie przyczepy co wymieniłeś mają ramę zespawaną z dwóch tak jakby profili, więc ja ci proponuję przyczepę ursus t-670 (kosztuje 48000 brutto) rama tej przyczepy jest zrobiona z grubego dwuteownika a nie spawana jak w przypadku tych dwóch co wymieniłeś, spójrz na ramy tych przyczep na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

posiadam w sprzedaży od ręki Metal Fach T 711/2 Oraz Pronar PT 610. Tel 664-160-723. zapraszam do kontaku telefonicznego lub  na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znam ludzi którzy mają Pronarki i polecają, ale tak jak pisał kolega wyżej, spójrz na przyczepę Ursusa bo ciekawa opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A ja bym polecił Ci od znajomego konkretną HL napisz na PW Wyjdzie Ci taniej i solidna rama jaka chcesz do wybory do koloru 


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

Proponował bym Ci jeszcze auto techa , mam od jesieni i wydaje mi się być lepszą od Twoich propozycji. Tutaj masz film z opisem 

 

 

wiem ogladałem taka fajnie zrobiona ale nie zmieszcze sie w kasie a to twoj filmik ?bo po tablicy w przyczepie widze ze moje okolice

A ja bym polecił Ci od znajomego konkretną HL napisz na PW Wyjdzie Ci taniej i solidna rama jaka chcesz do wybory do koloru 

 

ale ja to bede brał na MR wiec raczej nowa musi byc a HL wiem ze konkretna przyczepa bo mam starą jedna


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaguarAgro    2

wiem ogladałem taka fajnie zrobiona ale nie zmieszcze sie w kasie a to twoj filmik ?bo po tablicy w przyczepie widze ze moje okolice

 

ale ja to bede brał na MR wiec raczej nowa musi byc a HL wiem ze konkretna przyczepa bo mam starą jedna

No tak filmik jest mój , moim zdaniem jak byś dopłacił te 5 tys to byś na pewnie nie żałował , a okolice chełma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

wiem ale niestety 5 tys to za mało za Auto-techa pt10 trzeba dac ok 60 brutto w podstawowej wersji


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ZetorPower jeśli nie chcesz mieć kłopotów nie kontaktuj się czasami z użytkownikiem @helus89, jeśli chcesz wiedzieć dlaczego wejdź na mój profil. - oszuści. osobiście bym Ci polecił Pronar, wystarczy popatrzeć na statystyki, największa sprzedaż w tym roku, cena myślę przystępna. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

mam metaltech i pronar od 10 lat nowe i co tylko pronar w metaltechu rama pękła jak kiprowałem do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Bez zdjęcia taka opinia się nie liczy. Chyba, ze 3 razy przekroczyłeś ładowność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

Panowie a w tej Pronar PT610 tez jest taki problem ze przy pełnym załadunku wybrzuszaja sie borty?bo tak poczytałem troche o mniejszych modelach i ludzie pisza ze sie wybrzuszaja  no bo przy zworzeniu z pola polna droga wiadomo ze jest nie rowno i skrzynia pracuje


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a waszym zdaniem koła balony czy wąskie wysokie są lepsze jeśli chodzi o użytkowanie ogólne ? No ja mam 2x8 ton na balonach 4oo. A jeśli chodzi o Pronar to ja mam model T672. I tak się złożyło że 1 przyczepa musiała stać na powietrzu, kupiona 3 stycznia i od tamtego dnia stoi na powietrzu do dziś dnia i widać ślady korozji. Kto by sięspodziewał że przez pół roku na powietrzu może się pokazać rdza. Ale ogólnie polecam tą firmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Panowie a w tej Pronar PT610 tez jest taki problem ze przy pełnym załadunku wybrzuszaja sie borty?bo tak poczytałem troche o mniejszych modelach i ludzie pisza ze sie wybrzuszaja  no bo przy zworzeniu z pola polna droga wiadomo ze jest nie rowno i skrzynia pracuje

 

W każdej przyczepie są łańcuchy do spinania burt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

W moich Pronarkach  PT 612 nie ma żadnych łańcuchów. Burty lekko się wybrzuszają ale nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Prosze mnie nie nazywac oszustem. To jak zostałes obsłużony to sprawa indywidualna każdego Handlowca. Jest dwóch panów którzy juz nie pracują u nas dlatego Prosze o nr telefonu lub imię handlowca który cię obsługiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proszę Pana, nie chodzi tu o indywidualnego handlowca, cała firma  olała sprawę, nie rozmawiałem tylko z 1 osobą z firmy, tylko z 4 bądź nawet 5. Przez telefon każdy ładnie gadał, że sprawa będzie załatwiona, lecz tak nie było. Nie zmienie zdania na temat tej firmy i będę ją odradzał każdemu kto nie chce mieć zbędnych problemów. 

Edytowano przez Niewielkilecznieduzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Teraz to już rybka, gdzie była Pana firma przez te miesiące, w których dzwoniłem i domagałem się pomocy ? Chodzi tu o przyczepe. Została uszkodzona przy transporcie. A co do Pana oburzenia - całą firma pracuje na dobre słowo więc cała firma sobie zapracowała na złe słowo ! - Oszuści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj