Skocz do zawartości
xpiter14x

John Deere 590 - potrzebna instrukcja

Polecane posty

WHATEVER

xpiter14x    0

Witam, poszukuję instrukcji po polsku do John Deere 590, może ktoś ma i zechciałby się podzielić? Chciałem kupić nową książkę, ale znalezienie jej po polsku do 590-tki graniczy z cudem.
E-mail: xpiter14x@gmail.com
Pozdrawiam.

xpiter14x    0

W zasadzie to przydałaby się całość, bo nigdy nie wiadomo co się przytrafi. Gdyby ktoś miał w PDF-ie to byłbym wdzięczny za podzielenie się. Jeśli ktoś ma źródło, gdzie można zakupić instrukcję w formie papierowej to również będzie bardzo przydatne.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mardzi55    0

Mam instrukcje w wersji papierowej. o czym potrzebujesz informacji to ci zeskanuje.

Ja bym potrzebował kody błędów do John deera 590. Marcindzielak@wp.pl

xpiter14x    0

Ja bym potrzebował kody błędów do John deera 590. Marcindzielak@wp.pl

Ja również proszę skan kodów błędów na xpiter14x@gmail.com

pawelpzo    0

Witam, 

Koledzy mam problem z prasą john deere 590. Prasę zakupiłem w maju w tym roku jest z 1999 roku i ma zrobione 9500 belek, tak przynajmniej na sterowniku jest zapisane. Cały sezon spisywała się super. Belki równe dobrze zbite, w sianokiszące i słomie nie było żadnych problemów. Na samym końcu sezonu podczas uruchomienia wiązania ręcznego ramie podajnika sznurka się wysuneło do końca i nie wróciło. Prasę prasuje mój ojciec, więc jak tylko zadzwonił i opisał problem kazałem mu zjechać do domu i robotę dokończył kostkującą. Ja jak wróciłem z pracy podłączyłem panel do prasy to w trybie diagnostycznym przejechałem na pozycję początkową ramieniem od podajnika sznurka i gdy włączam panel normalnie bez wciskania przycisku wiązania ręcznego to ramie znowu wysuwa się do końca i nie wraca. Co jest nie tak? Czy jeżeli wałek WOM nie jest włączony to ramie nie wróci? Proszę o pomoc, 

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez TraktortoZetor
      Mam problem z moim JD 6200. Mianowicie chodzi o to że potrzebuję wyciągnąć wałek łączący silnik ze skrzynią biegów. Odkręciłem wałek od skrzyni biegów i od silnika bodajże na 6 śrubach tłumik drgań. Teraz ten wałek nie chce wyjść. Pytanie jak wyciągnąć ten wałek? Muszę silnik wyciągnąć czy jak? 
    • Przez 23damian
      Tak jak w temacie kupię nóż do sianokiszonki do prasy rolujacej John deere 545 
    • Przez Maciek0903
      Witam,
      Zakładam nowy temat ponieważ nie znalazłem odpowiedzi w innych postach które czytałem na forum. Jestem po generalnym remoncie mojego ciągnika (wymiana połowy skrzyni, obie nowe  pompy olejowe itp.). Mam teraz taki problem przy podniesionym TUZ-ie jak stoję na wolnych obrotach ciągnik dostaje jakby " padaczki". Dosłownie zaczyna telepać się cały i wtedy nie mogę nawet kierownicą ruszyć. Gdy przygazuje to pomaga lecz jak puszcze gaz to po chwili wraca. Jak opuszę podnośnik to tego problemu nie ma. Dodam iż gdy zostawię  wyłączony ciągnik z podniesionym pługiem to nawet na centymetr nie opadnie, nawet po dwóch dniach. Dodatkowo zaobserwowałem, że gdy gazuje to podniesiony już na maxa podnośnik unosi się na około 10 cm, a gdy przestaje gazować to opada o te 10 cm. Posiadam tur. oleju mam na full.