Gość

zegar temperatury od mtz do t25

Polecane posty

zbyszekbrzuze    297

Miałem taki plastikowy i wyrzuciłem, One są fabrycznie niesprawne


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ok juz dzwonilem do tej firmy ktura sprzedaje te zegary ale zamówienie dopiero w poniedziałek złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam czy zegar od UAZA w władimircu po włączeniu masy powinien drgnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zresztą jak każdy znaczy że jest wszystko Ok 

Dla sprawdzenia jak wskazuje wykręć czujnik z filtra rozgrzej go zapalniczką i wkręć powinno pokazać temp na zegarze ;)


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam podgrzałem czujnik i wskazówka wcale się nie rusz, to już trzeci zegar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dla sprawdzenia odepnij kabel od czujnika i dotknij masy na zegarze powinno pokazać MAX temp .

Jak by dalej nie działało pisz do mnie na Pw .


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam panowie czy we władimircu zamiast zegara temperatury może być kontrolka , jeśli tak to napiszcie jak to się da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przydatna rzecz bo w ogóle nie było by wiadomo jaka jest temperatura kontrolka zaświeciła by się przy np 100*C w nowszych MTZ jest do temperatury wody kontrolka i wskaźnik 


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale ja planowałem zegar i kontrolke osobno, żeby zaświecała sie przy 100*C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj