Gość BestZetor

Kontraktacja cieląt

Polecane posty

Gość BestZetor   
Gość BestZetor

    Witam ! Zwolniło się trochę miejsca w oborze i pomyślałem o kontraktacji cieląt. Szukałem trochę informacji na forum, ale nie zadowoliły mnie. 

    Myślałem o kontrakcie z Sokołowem, ZMBM Kobylin, Dobek, Biernacki. Chciałbym się dowiedzieć dokładnie ile cieląt trzeba brać, czy trzeba za nie płacić, czy są zdrowe oraz poznać wasze opinie i informacje. Może polecacie jakąś inną firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Najlepiej to weź telefon i zadzwoń do każdej z wymienionych firm. W taki sposób dowiesz się wszystkiego co cię interesuje.

Ja jednak bym się w kontraktacje nie bawił. Bez tego zobowiązania możesz sprzedać gdzie chcesz. Kto da więcej to bierze a tak jesteś związany umową z firmą.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Wiem o tym, jednak nie mam gdzie kupić cieląt i brakuje mi środków na ich zakup. Dlatego interesuje mnie kontraktacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gseries
      Witam, przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi, jeśli coś przeoczyłem to przepraszam.
      Ale do rzeczy W tym roku planujemy zasiać kukurydze na ziarno, nie mamy doświadczenia w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć co i jak.
      Czy dana firma wyznacza np dana odmiane? Czy maja jakies inne wieksze wymagania? Np co do klasy gleby etc. Oraz chciałbym się dowiedzieć gdzie Wy, drodzy forumowicze macie zakontraktowaną kukurydze i jeśli to nie tajemnica to w jakiej cenie
    • Gość
      Przez Gość
      Najbardziej aktualne ceny cieląt przeniesione do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72467-ceny-cielat-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach cieląt w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/9715-jakie-sa-u-was-ceny-cielat/
       
       
       
      Konrad to firma mająca siedzibę w Łomży i 2 filie.http://phkonrad.com.pl/
    • Przez baranek
      Witam. Mam byczki w wieku 3 miesiące, dostają jeszcze mleko dwa razy dziennie po półtora litra, siano do woli, woda do woli i śruta po półtora kg na dzień na sztukę rano i wieczorem po 0.75 kg. Chodzi mi o skład tej treściwej... Jest to na chwilę obecną 50% jęczmień, 50% sucha kukurydza plus do tego Meggi koncentrat dla cieląt plus Dolfos C witaminy. Zmienili byście coś w tej treściwej?
      Zaznaczam, że cielęta zdrowe i przybierają na wadze.
    • Przez Szarlej
      Witam, orientuje się ktoś, co proponują na chwilę obecną za kukurydzę mokrą w tym sezonie?
    • Przez lukasz952
      Witam!
      Czy ktoś orientuje się jak wyglądają ceny na skupie na placu w biogazowniach/ ceny kontraktacyje?
      Chodzi mi głównie o ceny za sianokiszonkę, kiszonkę z żyta w belach.
      Czy to się w ogóle opłaca, czy tylko warto sprzedać kiszonkę której nie skarmicie, (rozerwana folia, niska jakość)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj