the1mati1

sprzedaż cielaków woj. podlaskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
the1mati1    57

Dowiedziałem się dzisiaj że gdzieś w woj. podlaskim niedaleko Białegostoku odbywa się sprzedaż i skup cielaków. Jakaś firma skupuje cielaki od rolników w piątki. Można też kupić cielaki. Można coś wybrać nawet z 800 sztuk. Wie ktoś gdzie to dokładnie jest, jakieś namiary na tą firmę, na jakiej zasadzie się to odbywa, jakie tam są ceny? Jestem z woj łódzkiego i chętnie bym się tam wybrał aby kupić jakieś cielaki. Proszę o jakieś informacje jeśli ktoś coś wie.

Wiadomość z agroFakt.pl

karol091193    189

Pewnie chodzi o Pana Leszka Gromadzkiego z pod Miejscowości Łapy, a dokładnie to Płonka Kościelna. Niestety numeru do niego nie mam, chyba, że na fakturze jest na jego pieczątce, to wyślę Tb na priv.

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Od ilu kg mogę dawac byczkom kiszonke z traw lub kukurydze ? 100?150?
    • Przez DANDYS
      SPrzedam 4 byczki HO , Wiek 13 miesiecy 
      https://www.olx.pl/oferta/byki-odsadki-ho-13miesieczne-CID757-IDseQ2l.html
    • Przez Dawko1995
      Witam , z  jakiej firmy  polecacie kupno cielaków w wadze 70 -100 kg ,chodzi mi głownie o zdrowotność i współpracę  z firmą . Myślałem o ZMBM Kobylin kupował ktoś od nich ?
    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Hoduję Hf kupuje cielaki i sprzedaję na rzeźnię. ale marny interes zwłaszcza na małej ilości ziemi, myślę nad stopniowym przejściem do hodowania ras LM SM lub mieszańce z tych ras. mam 5 łąk i 6 hektarów ornej. 
      Przy chlewie mam też kawałek pastwiska jakieś 1.30 hektara i myślę czy z czasem opłacało by się przejść na mamki LM  byczki podrośnięte sprzedawać lub część z nich trzymać na rzeź. na początek dwie mamki, i stopniowo z rok na rok przechodziłbym na LM.
      Jak myślicie na co się przestawić żeby lepiej i optymalnie wychodziło niż na HF-ach? 
    • Przez fifi155
      Witam, mam prośbę do użytkowników portalu. Orientujecie się może gdzie na terenie woj. lubelskiego,  a najlepiej okolice Kraśnika można sprzedać łubin jak tak to proszę o jakieś info na ten temat.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.