Skocz do zawartości
adas1999

Czy jumz pociągnie pług 5 na 3 i 4 klasie ziemi?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jumz
adas1999    2

Witam czy jumz pociągnie pług 5 skibowy na klasie 3i4. Bo zamierzam kupić jumza i nie wiem jaki pług czy 4 lub 5. Proszę o odpowiedzi

grzesiek88    68

masz na myśli tą małą podorywkową piątkę? jeśli tak to ok ale jak normalne to tylko 4. mocy pewnie mu nie zabraknie nawet na piątki niższym biegiem ale będziesz miał problem z przyczepnością koła będą się kręcić w miejscu. sam mam mtz i w 4 bez napędu potrafi kołami mielić a jak załaczam przodek to rusza jak dziki i ciągnie równiutko :P

Wiadomość z agroFakt.pl

grzesiek88    68

no powinien podnieśc obrotówki ale jak już to bym ci radził 3x40 z obrotówek chyba najlepiej by pasowały a zabierają tyle co 4x30 np z UG

GucioJUMZ    283

Kolega wyżej ma racje 4ug do średniej orki da radę :P  z 5 tką nic z tego nawet po równym koła się kręcą :P  pług do podorywki to i 7 skibach lata na pierwszym biegu a zabiera tyle co prawie duża piątka odnośnie obr pługa to 3x35 na pola pochyłe mam takie pole gdzie zwykła czwórka się suwa a pole ma 8% przechyłu jumza pcha w orane i tyle  odnośnie czterech skib na obr to i mtz ma problemy czasami a 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się