Skocz do zawartości
PATr

McHale V660 vs Lely RP445 vs Krone Fortima V 1500 MC vs Krone Comprima V 150 XC

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lely
PATr    238
Napisano (edytowany)

xxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez PATr

agrorobert    52

cenowo są prawie identyczne tylko comprima v150 xc odstaje cenowo w górę, ja bym wziął albo Mchale lub comprime

brain7    0

Dla mnie to taka kolejność: lely, mchale, fortima, comprima. Jak nie wielka różnica cenowa między lely a mchale to bym postawił na lely a jak nie to na mchale nie powinienieś się zawieźć. Porównaj ich wyposażenie względem ceny i wtedy łatwiej będzie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja na twoim miejscu rozejrzałbym się za jakąś belarką JOHN DEERE  bardzo dobrze zbija, lekko chodzi,  mówię oczywiście o jakiejś pasówce Polecam JD bardzo dobre belarki mają 

lazik11441    17
Napisano (edytowany)

Ja polecam McHale V660 <3 posiadam taką i nie widziałem jeszcze lepszych belek jakie po niej wychodzą :o normalnie kancik jak malina ^^ a gwoździa żeby wbić to trzeba młotka użyć :o palca nie da sie wsunąc :o oczywiście trzeba sie nauczyć dobrze ja obsługiwać bo od operatora też zależy jakie belki będą wychodziły :) także ja bym sie nie zastanawiał tylko od razy McHale :) do ciągnika 140 koni wystarczająco :) lecz i 180 km nic tam jej nie zrobi :) jak np w prasie claasa znajomy zapiął 170 koni i zaczęła sie rwać ..podłoga jest dużo kródsza... i wiele różnic. Dlatego McHale będzie dla Ciebie najlepsza :)

Edytowano przez lazik11441

jasiu12347    0

wg mnie przy tak małej ilości jaką planujesz robić wystarczy Ci zwykła prasa łańcuchowo walcowa do 80 tys, np. jakas NH BR6090 czy ta z JD. Za ceny tych pras wymienionych wyżej to byś miał usługę przez 15 lat i by cie nic nie obchodzilo

Raczo    19

Jak kogoś stać na taki sprzęt przy tej ilości bel to nic tylko podziwiać gospodarza ;) . Prawda jest taka, że w tej półce ceneowej czego byś nie kupił to będziesz zadowolony. Los chciał, że mam Lely z 2010 r. i jak do tej pory nic w niej nie robiłem. Podstawowa wersja z najprostrzym sterownikiem, bez żadnych elektrozaworów i cewek. Właściwie oprócz twóch bloków hydrauliki, elektromagnesu i dwóch czujników to nie ma co się zepsuć. Konstrukcja prosta jak budowa cepa i dlatego mi się podoba ;) . Życzę udanych wyborów ;) .  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hassi37
      Mam pytanie do użytkowników pras fendt jak  prasy tej marki się wam sprawują a mianowicie mam możliwość zakupu prasy 2600 vs z 2010 r 16000 bel zakupiona u polskiego dilera prasa od gospodarza proszę o podpowiedz co w niej sprawczać podczas zakupu .Pilne
    • Przez adi121233
      Ostatnio zakupiłem prasę Gallignani 3200 Turbocut. Posiada rotor jakiego nigdy wcześniej nie widziałem, działa on na zasadzie sieczkarni w kombajnie zbożowym np. w bizonie. Wałek z przykręconymi nożami który obraca się z dużą prędkością i do tego przeciw ostrza (noże) które wysuwają się z podłogi. Potrzebuje informacji na temat tego rotora, może ktoś coś takiego widział, coś słyszał, chciałbym się czegoś o tym dowiedzieć. W celu sprawdzenia prasy prasowałem słome z rozwiniętej beli, noże (przeciw ostrza) były wyjęte a pomimo tego ze słomy zrobiła się straszna sieczka. Teraz nasuwa się pytanie czy w polu podczas prasowania kruchej słomy też będzie się tak dziać ? Jutro postaram się załączyć zdjęcia tego rotora a tymczasem wysyłam zdjęcie na jakiej zasadzie to działa. Czekam na wypowiedzi

• Przez DominikPaweFilipczak
      Witam potrzebuje opinie na temat prasy ferabolli ff44 jeśli ktoś posiada ten model prasy proszę o opinie tzn wady zalety jak z częściami awaryjności itp?
    • Przez danekk
      Mam zamiar kupić prasę tylko jeszcze nie wiem jaką. Zastanawiam się nad Feraboli EXTREME 265 htc. Co o niej myślicie? Jaka jest jej cena i czy jest ona warta zakupu? :rolleyes:
    • Przez garos
      Witam mam zamiar kupić nową prasę. Moje pytanie brzmi jaka jest najlepsza? pasowa, łańcuchowa? "Prasa ma mieć zmienną komore. Robie ok 2,5 tys bel rocznie ok 1500 słomy i ok 500 siana suchego i ok 500 mokrego. Jakiej firmy polecacie? mam starą prase krone ale nie bardzo jestem z niej zadowolony. Prosze o pomoc a i jeszcze jedno pieniądze nie grają większej roli bo chce skorzystać z programu na usługi.