Zaloguj się, aby obserwować  
andios

agergat uprawowo-siewny

Polecane posty

szynszyl    0

Dzięki za szybką odpowiedż.Pewnie masz racje ,widziałem goscia który ztorem 8145 ciągał 3m wahadłową,na plaskim kawałku,.Dymił jak z komina opalanego weglem z Bogdanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił bo pewny nie jestem. 2 sprawa wirowa jest cięższa. Ciekawe czy przodu nie bedzie zrywać co jest raczej prawdopodobne.

Wujek jeździł ciągnikiem 150 km z 3m i wir się robił a dla ciągnik 80 km polecasz sprzęt który (nawet jeśli masz rację że idzie lżej (w co wątpie ) to i tak niewiele) jest tylko trochę węższy a ciągnik nie ma przodka. Trohce mi tu brakuje logiki.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

brona wahadłowa jest przeznaczona na lżejsze ziemie, na glinie niewiele zrobi... napewno ciągnik ma mniejszy wysiłek niż przy wirnikowej tej samej szerokości...

 

co do pytania szynszyl@ to ten zetor powinien dać sobie rade, zależy jeszcze jaka gleba :) no i przodek w zetorku przydałoby sie dociążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Panowie jaki agregat uprawowo siewny polecacie do renault 103-54 (93KM). Agregat ma być nowy na dofinansowanie z UE.

W temacie agregatów jestem konkretnie zielony, więc info dotyczące szerokości, rodzaju brony, producenta i miejsca zakupu po atrakcyjnej cenie mile widziane. Dzięki z góry.


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Znalazłem takie cudo: http://www.agroma.bialystok.pl/index.php?p...t&Itemid=15

Widziałem, że na forum jest wielu użytkowników agregatów i siewników famarol. Czy ktoś może podzielić się spostrzeżeniami? A może ktoś wie gdzie i za ile można kupić ten sprzęt, google nie chce mi powiedzieć.

Proszę o większą aktywność, bo do środy musi być decyzja!


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Mam taki problem, chcem skladac na nowy PROW o agrgacik upr-siewny i nie wiem jaki jest dobry, szerkosc to 2,7, ziemie mam lekkie ale sa kameniste. I nie wiem jaki bybrac:/


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się tak wtrącę bo mam jedno pytanie dotyczące także agregatu uprawowo siewnego otóż chciałem się zapytać jakiej szerokość agregat mógłbym podpiąć do ciągnika o mocy 164km.


Mój Sprzęt:
-Bizon ZO56
-Zetor Forterra 11441
-MTZ 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer40    0

To zależy jaki agregat Cię interesuje bierny czy aktywny, bo jak interesuje cie np jakaś brona aktywna to raczej do 3m nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziemie mam lekkie no gdzieniegdzie trafi się ciężka gleba ale to rzadkość a agregat ma być bierny.


Mój Sprzęt:
-Bizon ZO56
-Zetor Forterra 11441
-MTZ 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151
Znalazłem takie cudo: http://www.agroma.bialystok.pl/index.php?p...t&Itemid=15

Widziałem, że na forum jest wielu użytkowników agregatów i siewników famarol. Czy ktoś może podzielić się spostrzeżeniami? A może ktoś wie gdzie i za ile można kupić ten sprzęt, google nie chce mi powiedzieć.

Proszę o większą aktywność, bo do środy musi być decyzja!

 

taki zestaw kosztuje okolo 32 000 lekki jest i nadaje sie do mniejszych ciagnikow o mocy 80-100 koni. ale mi bardziej podoba sie wersja nadbudowana:

to jest piekny sprzet i taki chcialbym do swojego TD5050. Moze nowy prow na to pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

nie wiem do konca ale zestaw ma szerokosc 3 metrow i pojemnosc skrzyni 400 dm^3 cena okolo 32000 sciezki, znaczniki hydrauliczne i ogolnie kiedys to widzialem to na prawde fajnie wyglada, dostepny jest wal rurowy co jeszcze by mu zmiejszylo mase. mysle ze jak sobie ten case radzi to td5050 latalby jak szalony

 

mozliwa jest tez skrzynia 700dm^3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Witam. Mam pytanie czy NH TD5020 72km poradzi sobie z agregatem uprawowo siewnym 2,5 lub 2,7 m biernym na glebach 4,5,6 , pola równe bez większych wzniesień ? (Udźwig to 3 tony a dokładniej to 2,2 tony 60mm poza końcówkami ramion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj