Zaloguj się, aby obserwować  
andios

agergat uprawowo-siewny

Polecane posty

andios    0

cześć chłopaki mam pytanie. Jaki agregat uprawowo siewny oczywiście bierny proponujecie do zetora 7011?? i czy wogóle opłaca sie inwestować w taki sprzęt do zetora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A na ile hektarow?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a jaka kasa dusponujesz i co masz na mysli mowiac agregat uprawowo siewny brona aktywna i siewnik czy cos innego ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Kolega napisał że chce bierny. Odpowiedni będzie 2,5 metra lub nawet lekki 2,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Raczej nie da rady , najlepiej kup jakiś 2,5m lekki agregacik i do tego jakiś lekki siewniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A jakie masz pola? gorki czy plaskie? gliny czy lzejsze?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Raczej nie da rady , najlepiej kup jakiś 2,5m lekki agregacik i do tego jakiś lekki siewniczek

 

Mam takie samo zdanie... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

mam poznaniaka 2,5 ma ale czy będzie sens kupować agregat 2,5m, czy nie moze być agregat 2,7m i tylko odjąc po jednym końcowym zebie, przecież za końcami wałków i tak będą szły kołą siewnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andios    0

Ziemie różne trochę gliny i trochę piasku i raczej płaskie są i górki ale nie są aż tak straszne strome;P

hmm to to poszukam jakiegoś 2.5m metra agregatu... dzięki za rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Wszystko fajnie tylko nie wiem czy znajdziesz agregat 2,5 metra jak juz to 2,7 szybciej chyba że masz czas i chęci to sam sobie zrobisz taki agregat 2,5 metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Brona aktywna jak to brona nie ma sie zbytnio co psuc wystarczy wymieniac zeby. Ta brona ma hydropak wiec duzy plus. Stan wizualny tez ladny i cena przystepna. Nie mam takiej brony ale firma mowi sama za siebie. Bedzie chodzic. :huh:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotkorol    0

Witam , mam NH TD80D i siewnik FAMAROL 3,0 m . Planuje kupić agregat ale nie wiem jaki. Czy do siewnika np ares( czy mój nh go radzi z pełym siewnikiem) czy LECHA z expomu krośniewice . Ziemię mam różną, gliny ale i piaski, obsiewam ok 20 ha reszta to zielone. Czy ares pod kukurydzę też jest dobry? Widziałem też podrubę aresa z agromaszu może ma ją ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58
Brona aktywna jak to brona nie ma sie zbytnio co psuc wystarczy wymieniac zeby. Ta brona ma hydropak wiec duzy plus. Stan wizualny tez ladny i cena przystepna. Nie mam takiej brony ale firma mowi sama za siebie. Bedzie chodzic. :huh:

Kolego mylisz pojęci na tej fotce jest brona ale wirowa (rototiler) .


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Mam NH TD80D i mam agregat uprawowo siewny 3m uni. Jak na glinie ma dość ciężkawo ale w piaskak to idzie asz tylko


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
Kolego mylisz pojęci na tej fotce jest brona ale wirowa (rototiler) .

 

Bez urazy, jak chcesz kogos poprawiać to najpierw sam się popraw :huh: .

Na tym zdjęciu jak już to jest cyklotiler, a nie rototiler(wał jak przy glebogryzarce), zwany również zamiennie broną aktywną, broną wirową, broną rotacyjną,kultywatorem obrotowym (amazone nazywa tak właśnie model KG).

Poprawiac należy błędy jak najbardziej byle prawidłow i innych w błąd nie wprowadzać ;):D .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

przy bronie wachadłowej ciągnik bardziej w du***e dostaje... ciężej idzie... znajdź lepiej jakąś brone aktywną(wirnikową) i lepiej na tym wyjdziesz...

 

odp. do postu ponizej...

 

nie prównywałem... ale pomyśl co lżej idze iak sie kręi w kółko czy na boki...?? wiadomo aktywny to jest aktywny... wójek fendem 515C ciagał zestaw 3m brony wachadłowej u niemca... mówił, że tylko wir w zbiorniku... a z moich ninfo wynika, ze wachadłowe szybciej wykąńczają ciagnik...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta teoria? Porównywałeś? Ja slyszałem że jest dokładnie odwrotnie.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj