Skocz do zawartości
Tuning221

Jaka prasa do 20tyś.

Polecane posty

Tuning221    0

Witam, zamierzam kupić prasę rolującą i zastanawiam się jaką wybrać do 20tyś, myślałem o gallignani, sipmie, warfamie. Oczywiście w tej cenie to mówie o używanych :D Proszę o wyrażenie swoich zdań :)

Napisz na ile ha z jakim ciągnikiem będzie pracować i co będziesz prasował a na pewno forumowicze doradzą. Poza tym jest sporo podobnych tematów. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol323    68

Warfama nie koniecznie. Szukaj jakaś JD albo Vicon albo Krone kr 130 :) będzie szło aż miło :)

szymong1234    24

Polecam Welger rp 200. W tej cenie można znaleźć ładną sztukę w prawdzie leciwą ale są to maszyny bardzo wytrzymałe i proste w obsłudze i naprawie. Swoją kupiłem chyba w 2008 roku, rocznie robi około 1000 beli i zmieniłem może z 6 albo 8 łożysk, łańcuch na wałkach i kila palców podbieraka. Niżej link do przykładowej aukcji: 

http://otomoto.pl/oferta/claas-prasa-welger-rp200-120x120-super-stan-f-vat-stan-idealny-ID15HffW.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Futrzak
      Ej jaką valtre powinienem wybrac na gospodarstwo 180 ha bo zamieżam kupic zastanawiam się nad seriami T/N/lub XM bo była by idealna do manewrowania w kurniku.Lecz nie wiem czy była by dobra w pracach polowych, bo transportu mam juz NewHollanda TL80A.Więc poszukuje ciągnika do prac polowych.pomóżcie z wyborm.
    • Przez wojtek900
      Witam wszystkich.
      Zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika Valtra. Moim celem jest taki z lat 95-02 nie nowszy. Zapotrzebowanie mocy max 120KM a najmniej 85 KM, głównie do transportu. Chciałbym się dowiedzieć jaki najlepiej wybrać i jak jest z awaryjnością w tych ciągnikach, jakie posiadają rozwiązania, przełożenia, elektronika, spalanie, jak to wygląda w kabinie, jak uciąg ?? A jeżeli nie Valtra to jaki najlepiej ekonomiczny ciągnik do transportu ?? Chciałbym żeby mi się to nie rozleciało zaraz.
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
    • Przez ZYLA
      Witam. 
      Mam może głupie pytanie, ale czy wykonujecie przedzimową orke pod uprawę ziemniaka? 
      U nas wszyscy włącznie ze mną którzy coś tam sądzą na ogół wykonują orkę zimową, czasem z obornikiem, a na wiosnę (wtedy najczęściej idzie obornik) stosuje się również orkę. Jeszcze jakiś agregat i sadzenie. 
      Zastanawiam się czy by nie odpuścić sobie orki przedzimowej. Tym bardziej że na polu poplon, który ponoć korzystniej jeśli zostaje na mulcz. Z wiosennej orki raczej nie zrezygnuję, bo nie mam agregatów głęboko penetrujących glebę. Co o tym sądzicie? Jak to u Was wygląda?
    • Przez RafaBorowski
      Witam. Którą prasę polecicie Sipma Z 590/1 czy Metal Fach Z-562? Jak się sprawuje ta Sipma? Posiada ją ktoś?