Skocz do zawartości
ramzesss

Przepisy dotyczące odległości silosów na kiszonkę od granicy.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

ramzesss    4

Prosił bym o poradę , ponieważ mam w planie budowę silosu na kiszonkę . Silos znajdował by sie wzdłuż miedzy, planowałem odsunąć sie 3 metry i postawić go 40 metrów długi i 8 szeroki ale architekt mówi ze od domu sąsiada musi być 25 metrów odległości a jest z 17 m i moje pytanie dotyczy tego czy sie nie da tego jakoś ominąć prawa ?

Napisano (edytowany)

raczej nie u mnie w miejscowości jeden postawił z 5 lat temu oborę obok drugiego sąsiada akurat się nie lubili i ten wziął geodetę który  zmierzał i ta obora była 5 cm na drugiego kolesia i musiał rozbierać 

a skąd dokładnie jesteś bo ja zza ełku kilka kilosów

Edytowano przez PodlaskiRolnik45

Wiadomość z agroFakt.pl

akernolat    17

ile mniej więcej trwa załatwianie pozwolenia na budowę silosa na kiszonkę? czy w 2 miesiące się wyrobię? bo chciałbym złożyć w nim jeszcze w tym roku kiszonkę z kukurydzy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karpiol
      co trzeba pokazać w ciągniku na egzaminie?? Egzamin mam na Zetorze 3320...
      - rozrusznik
      - alternator
      - wlew oleju
      - wlew płynu hamulcowego
      - wyłącznik prądu
      - filtr powietrza
      - wlew płynu chłodzącego
      - miarka do sprawdzania poziomu oleju
      - wlew płynu do spryskiwaczy
      coś jeszcze??

prezentacja ciągnika jest przed połączeniem z przyczepą czy po??

Proszę o odpowieź
    • Przez rzezuch
      Witam.
      Co wy na to, żebyśmy zrobili swoją małą bazę nowych pytań? Wielu pewnie próbowało zdać, i może pamiętacie pytania specjalistyczne? Są one całkiem inne niż te stare, więc może wpisywalibyśmy tu te, które mieliśmy?
      Ja miałem np.
      1.Jakiego koloru jest przewód zasilający w dwuobwodowej inst. pneumatycznej?
      a.czerwony b.żółty c.czarny
      2.Co należy zrobić, podczas jazdy z przyczepą na śliskiej nawierzchni?
      a.włączyć przedni napęd, jeśli jest, b.włączyć biegi pełzające c.przełożyć ładunek na przyczepie, by odciążyć oś
      3.czy znak (zakaz wjazdu ciągników) obowiązuje ciągnik rolniczy z przyczepą?
      a.tak b.nie c.nie, jeśli wykonuję prace remontowe na tej drodze
      Myślę, że jak każdy dorzuci coś od siebie, to na pewno wielu pomoże ten temat Enjoy ;P
    • Przez wsk233
      Witam , chciałbym się was poradzić na temat sąsiedzkiego prawa pierwokupu, otóż czy jest jakiś zapis prawny bądź dyrektywa UE że jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem ziemi sąsiada to ma jakieś wsparcie ze strony przepisów lub czegokolwiek w postaci pierwokupu.
    • Przez hektor2040
      Koledzy pisze bo chce sie poradzić was na forum, posiadam jedna sztuka bydła i od dawna dawna mam zakopany beton ok 1m3 w ziemi gdzie gnojowica spływa a pozniej jest wypompowywane. Teraz mam taki problem bo wójt zawiadomił inspektora nadzoru budowlanego, że taki oto zbiornik jest tam wkopany. Panowie przyjechali pozagladali mówili, ze to nie ich sprawa tylko musza to sprawdzić bo pismo do nich wpłyneło. Byli i zrobili notatke do swojej dokumentacji. Dzisiaj mi przyszło zawiadomienie o wszczeciu postepowania w sprawie samowolnej budowy zbiornika na gnojówkę. W ciagu 7 dni mam sie wstawić i co mogą mi zrobić i co ja mam robić????
    • Przez 12newholland12
      Wie ktoś od ilu lat można zrobić uprawnienia na kombajn i sieczkarnie ile kosztuje i ile trwa