Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maciek1091    2

Zetor 50 KM, ale bez przedniego napędu. I to trochę był minus. Potrzeba do niego 50-60 KM z przednim napędem i wszystko idzie ładnie. Jak jesteś zainteresowany to zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariusz1001
      Witam mam zamiar zakupić przyczepę chyba pronara bo jeszcze do końca nie wybrałem 10 tonową tandem i mam pytanie w zwiazku z tym, przyczepa ta bedzie ciagana przez zetora 10540 lub 10641 tylko nie wiem czy ta przyczepa nie bedzie za ciezka do takiego ciagnika tzn nie wiem ile moze wynosic nacisk zaczepu na ciagnik przy pełnym załadunku licze ze wejdzie cos koło 11,5 tony pszenicy plus masa przyczepy cos koło 4 t daje 15,5tony . Zna moze ktos odpowiedz na to pytanie ?
    • Przez rolkam72
      Witam forumowiczów.Chcę kupic przyczepę wywrotkę o ładowności min. 4t w dobrym stanie.Jestem z okolic Izbicy kujawskiej i Chodcza . Jesli ktos ma to pisac. Cena jaka mnie by interesowała to do 6 tys.
      Ogólniej okolice Włocławka 
    • Przez Zdzislaw123
      Witam.
      Odbiorę stare folie po sianokiszonce, folie czarne, worki big-bag, worki po nawozach, stare plandeki w obrębie woj. Wielkopolskiego.
      Duże ilości folii odbiorę z całej Polski i zagranicy.
      Kontakt e-mail'owy lub telefoniczny.

      e-mail : klon_art@op.pl
      tel : 793-090-162

      Pozdrawiam Zdzisław
    • Przez MafiaDG
      Witam jaką używaną przyczepę rolniczą wybrać ? Jaką mi polecacie ?
      Ma ją ciągać ciągnik 81 km (v max =35 km/h) , ma mieć trzy stronny wywrot , skrzynie co najmniej 2,2 m szeroką (żeby od biedy dwie belki 120 cm naładować ) no i ładowności min .4,5 t  max. 6t , rejestracje , kwota którą planuje przeznaczyć na ten cel to +/- 10 tyś .
       
    • Przez MafiaDG
      Witam stoję przed kupnem przyczepy o ładowności ok. 6 - 8 t nie więcej , która miałaby 3 stronny wywrot i co najmniej te 2,4 m szerokości w pace , żeby weszły 2 bale 120-tki , co do ceny to zamierzam przeznaczyć na nią w granicach 10 - 20 tyś maxx . Proszę o propozycję i opinię , dodam że zainteresowały mnie d47 i d55 bo na oko to grubą ramę mają w porównaniu do innych .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj