dawdfarmer

co robicie gdy nie możeci odkręcić nakrętki

Polecane posty

TumeK    11

no to u nas jak wszedzie nic na sile trzeba zwiekszyc moc przez rurke a jak nie to szlifierka zwana <bosh> i jazda ;]


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a o młotkowaniu to słyszeliście?? 2 młotki i sie puka w nakrętkę. jak jest możliwość to dobrze jest położyć nakrętkę na kowadło i walić z każdej strony.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Dokładnie czasem wystarczy opukać tylko z umiarem i pójdzie napewno,


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Najlepsza pepsi. I mówcie co chcecie, tata cudował pół dnia ze śrubą przy aucie, a pojechałam po małą pepsi polał odczekał i odkręcił bez niczego. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Dobry, mocny, nastkowy, i najważniejsze 6-kątny klucz a jak się nie da to szlifiekra kontowa. Przy lemieszach to najlepszy młotek i przecinak....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

A więc na początek odrdzewiacz FUCHS nie pamiętam dokładnej nazwy ale jest ekstra, później jakiś oczkowy klucz CrV, jeśli to nie pomoże to te klucze, jeśli te klucze nie pomogą to te klucze tylko 6 kątne + ewentualnie pół metrowa przedłużka, a jeśli to nic nie da to niezawodny "bosz":(. Teraz polski przemysł jest tak rozwinięty że nie ma takiej śruby ani nakrętki której się nie dokupi :( Ale najbardziej wkurza to jak się namęczysz a i tak musisz uciąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A ja to albo WD40 a jesli mlotkiem nie pojdzie to jesli mi sie chce to albo rzucam i "pier***e nie robie" albo bosch i po sprawie :(


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

prawdopodobnie Zcięće potem rozwiercenie wybicie i prze gwintowanie.

albo

 

Żcięće, przyłożenie nakrętki do starej śruby przyspawanie i odkręcanie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rako    1

Ja też używam WD40, a jak to nie pomoże to albo szlifierka albo młotek i przecinak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

ja to na nakrętki mam środek PENETRUS kosztuje 12zł ale jest dobry ale jak juz nie idzie to kontówka i odkręcona nakrętka ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja się bardziej bawię bo używam WD 40 a mój ojciec jak nie może odkręcić nakrętki to szlifierka i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja robię tak, jak już nic nie pomaga ani Wd. 40, coca-cola to pukam młotkiem w nakrętkę lub biorę diakx.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
A czy ktoś kiedyś próbował używać do takich celów używać podgrzanej Pepsi.

Ja używałem i drgnęła <_< , a jak nie ma to WD40, <_< a jak nie to jak wszyscy szlifiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek89    23

Ja używam WD-40, ropu używam tylko do czyszczenia. A i młotek z przecinakiem też pójdą w ruch jak nic innego nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

ja śmigam z WD40 lub Penetrus-em bo coli to szkoda <_<


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj