PIOTREK86

Ursus - komisy

Polecane posty

PIOTREK86    0

Witam. Orientuje sie może ktoś, gdzie w województwie kujawsko-pomorskim są komisy, gdzie można kupić uzywane Ursusy???

Za wszelkie namiary z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Płocicz koło Sępólna Krajeńskiego

(052) 388 68 93

Kiedyś tam byłem i niby maszyny sprowadzają z niemiec ale stalo tam kilka zetorów i 3 ursusy

 

 

Komis jest jeszcze w Brzozie i w Damasławku.

W Damasławku możliwe będe w niedziele to dał bym ci znać.

 

 

A nie lepiej kupić od prywatnego rolnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
...........

 

 

A nie lepiej kupić od prywatnego rolnika?

 

pewnie ze lepiej ale rzadko się zdarza aby ktoś pozbywał się dobrego sprzętu.

znajomi mi mowili ze czasem warto popatrzyc co komornik zajmie - ponoc fajne sprzety dosc tanio są.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Od rolnika idzie kupić dobry sprzęt. Bo jak się komuś powodzi to wymienia na większy lub nowszy.

 

W komisie to ciągniki z reguły są umyte z oleju i odmalowane. A u rolnika to często można zobaczyć ciągnik zaraz po tym jak prosto z pola wrócił ;) . No i jak się dobrze pogada to jeszcze powiedzą co ten ciągnik boli ( oczywiście po podpisaniu umowy ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
pewnie ze lepiej ale rzadko się zdarza aby ktoś pozbywał się dobrego sprzętu.

znajomi mi mowili ze czasem warto popatrzyc co komornik zajmie - ponoc fajne sprzety dosc tanio są.

 

 

a wiesz gdzie można szukać takich ciągników od komornika?? B) bo komornik badziwia nie bierze ale za to bardzo tanio sprzedaje B) :angry:


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Kamionki Duże okolice Torunia (25km). Numeru Ci nie podam dokładnego. Stoi tam sporo URSUSów i Zetorów. Najlepiej przyjechać wiosną jest sporo sprzętu teraz dużo tego nie ma.

Jak będę coś więcej wiedział dam cynk.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

jak bedziesz wiedział jaki jest nr. telefony to napisz zobaczy sie co mają /czy mają coś z zachodnich B)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fza    3

Szukam adresów z okolic Rzeszowa gdzie można kupić małe ciągniki klasy porównywalnej z c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

mówicie że od rolnika nie warto kupować a w tych komisach to niby od kogo są te ciągniki????? dobra wróżka wyczarowała???? tylko w komisach czy od chandlaży dajemy im zarobić a z rolnika ździeraja ile sie da. takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Koło Rzeszowa to nie wiem. ale lak się jedzie z Rzeszowa do Krakowa czwórką to kilometr za Bochnią masz całą wieś ciągników do sprzedania(Łapczyca}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej10    2

Komis to komis. Picowanie, czyszczenie, malowanie na koniec zmiana lub skręcenie licznika i "nówka panie, prawie darmo, tylko brać i lać. Świerzo od dziadka Niemca co do kościoła jeździł w niedzielę (opcjionalnie po kobiecie co tylko na zakupy 100 metrów od domu)". Biorąc od urzytkowanika jest większa szansa nie wtopenia kasy w padakę odpicowaną (choć z tym rużnie bywa). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

nie zgodze sie z kolegami, ja od rolnika z nigdy bym nie chciał kupić, a juz tym bardziej ursusa..... Ja kupiłem swoja Finnke 914 i nie załuje ze od handlaza, no fakt ze moze przy drogo, ale było warto, ja podzczas kupowania kierowałem sie jeda zasada TYLKO ORGINAł bo jak weźmiesz orginał to przynajmniej widzisz co biezesz, bo nie jest odpicowany i malowany, a tych teraz jest juz coraz wiecej no ale jak to każdy sprzęt każdy sie psuje , nawet nowy. Ja tez miałem pare awarii , częsc z e swojej winy a częsc poiprostu juz z eksploatacji, ale silnik skrzynia i tylny most z podnośnikiem jest bez zazutu, Wiec czasami lepiej pojezdzić i popatrzec i wtedy podjac decyzje


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj