Skocz do zawartości
Macklim22

Case jx 70 nie działa rewers

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Macklim22    0

Mam problem. W trakcie pracy ciągnik przestał reagować na ruchy  dźwignią rewersu i stoi w miejscu. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maxifarmer
      zakupiłem nie dawno mf-a 6180 i mam z nim kilka problemów otóż:
      -rewers elektrohydrauliczny nie przełącza się prwidłowo tzn, raz wejdzie a raz
      -podnośnik się zacina
      -czasem trace wspomaganie
      -często mróga kontrolka od ciśnienia oleju i jednocześnie włącza się kontrolka usterki właśnie przy przełączaniu rewersem
      nie wiem co może być przyczyną tych usterek, zaobserwowałem również to że te usterki zaczynają się dziadz dopiero po kilku minutach pracy dopuki ciągnik się nie nagrzeje to wszystko działa poprawnie
      mam kilka chipotez a mianowicie, może to być wina oleju w skrzyni (skrzynia zalana jest Agrolem ponieważ z takim olejem był zalany i przy wymianie zalałem takim samym), lub może filtrów,
      nie sądzę aby była to kwestia elektroniki ponieważ te objawy raczej związane są z olejem
      proszę wypowiadajcie się
    • Przez walker2000
      Witam! 
      Case 5140 nie załącza jazdy do tyłu,, na wyświetlaczu zapala się kontrolka od jazdy do tyłu po przełączeniu dźwigni rewersu na wsteczny, ale ciągnik nie reaguje, może coś się zalało ponieważ dzień wcześniej  stłukła się szyba w drzwiach, a w nocy padało i nacięło do ciągnika.
    • Przez LuckyLuke12345
      Witam mam problem z rewersem gdy przełączam z tyłu do przodu jest lekki zgrzyt. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi z góry dzięki.  
    • Przez pawel2806
      Witam mam problem z rewersem w ciągniku renault 8512 TX podczas zmiany biegów lub gdy nie ciągnie ciągnik to rewers jadąc do przodu wyskakuje mi trzeszczy . gdy ciągnik ciągnie jest dobrze tak samo jeśli włączy się do tylu tez wszystko działa sprawnie tylko do przodu jest problem proszę o pomoc i jakieś dobre rady co  należy zrobić żeby to poprawić czekam na odpowiedzi
    • Przez k0lej0rz7
      Witam, jakis czas temu kupilem Landini Vision 95 2004 rok (skrzynia powershuttle)wszystko bylo ok, ale wtrakcie koszenia trawy kosiarka rotacyjna zaczeła migac jakas kontrola na czerwono ( wyczytalem ze chodzi o temperature tylnego mostu), musialem skonczyc kosic i gdy pojechalem zgrabiac łaki cos delikatnie "chrupło" w tylnym moscie w prawym kole, dojechalem do domu odczepiłem maszyne i teraz wgl nie idzie nim ruszyc ani do przodu ani do tyłu. Nie wiem co sie stalo ale gosciu od ktorego kupilem mowil ze wymienial olej w skrzyni, ale twierdzi ze nic wiecej nie robil, jutro ma przyjechac miechanik ale chcialbym sie was zapytac od czego to moze byc, dodam ze gdy wlacze rewers na przod to pokazuje na liczniku predkosc np 3 km/h, 
      Koledzy doradzcie cos.
      Pozdrawiam.