Skocz do zawartości
tomalaaa07

Potrzebny fachowiec do remontu prasy krone 160 mini woj.małopolskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
tomalaaa07    0

Witam czy zna ktoś kogoś z stron małopolskiego kto by mi wycenił remont maszyny krone 160 mini stop a później ją wyremontował ????

Kristoffer    4

Możesz zapytać Dariusz Spytek Raciechowice tel (12)2715888 zajmuje się remontem maszyn rolniczych.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomalaaa07    0

No to co trzeba zrobić aby ciszej pracowała i dobrze zbijała bo służy najczęściej do sianokiszonki nie wiem czemu ale straszni głośno chodzi i ostatnim czasem uderza mi gdy klapa jest na dole to belki ładują mi o listwę w której jest zamontowana okładzina między głównym wałem a belką od odrzutnika która zapobiega wypadaniu materiału prasowanego naciąg automatyczny na klapie ma sprężyny rozkręcone na max. Drugi mankament to podczas maksymalnego otwarcia są takie koła u góry które mają naciągać łańcuchy a praktycznie tylko się ocierają i straszni rzuca łańcuchem w tej niecce u góry miedzy przejściem z prasy a klapy w razie w mogę porobić zdjęcia filmiki itp

Mf255fan    6

Zrób parę zdjęć ale najpewniej łańcuch do wymiany, chyba ktoś próbował skracać ale nie jestem pewien czy coś z tego wyszło.Jak by co to jestem z małopolskiego ale z samego południa.

radzki-eg    0

Ja pochodzę z okolic Nowego Targu, szukałem ostatnio dobrego fachowca. Zawsze szukam po znajomych, tym razem kolega wysłał mi tą stronę http://budpartnerzy.pl żebym tam znalazł.. Trafiłem na naprawdę dobrego fachowca, szybko i niedrogo naprawił usterkę. Pozdrawiam  :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karolllllll
      jak myslicie dobry sprzet?? jak sie sprawuje?? odp
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez siwcu
      Witam,
      nabyłem prase Krone KR 10-16 i chciałbym prosić o pomoc w jej uruchomieniu. Nie wiem jak podpiąć węże od hydrauliki (który gdzie) są trzy.Jeden ma czerwony znacznik, czyli byłby do wyjścia jednostronnego? Jest jakiś schemat przygotowania jej do pracy? gdzieś wyczytałem ze wcześniej trzeba otworzyć klape, przekręcić jakiś zawór i dopiero w pole. Ale co jak.... nie wiem:D Dziekuję za pomoc

Załączam zdjęcie

• Przez witolo1
      Witam, niedawno kupiłem krone 8-16 i mam pytanie o sprzęgło kłowe w tej prasie. W mojej po otwarciu klapy łańcuch pracuje dalej u kolegi przy 10-16 zatrzymuje się. Na filmikach youtube też jest różnie raz się obraca raz nie. Jak powinno być?
    • Przez agroma1234
      Witam tak jak w temacie jakie macie przebiegi w prasach Krone oraz ile rocznie robicie balotów i czy są awaryjne ?