Kacek36

Problem z podnośnikiem w DF agroplus 85

Polecane posty

Kacek36    0

Witam, mam do kupienia Df agroplusa 85, 99 rok w którym nie działa podnośnik i wom, dodam ze podnośnik jest mechaniczny a wom jest załączany elektrohydraulicznie i moje pytanie co może być tego przyczyną? pompa hydrauliczna? coś z elektroniką? proszę o pomoc bo ciągnik po sprowadzeniu wyszedł by mnie 43 tys, plus naprawa oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

wałek w ogóle sie nie włącza? słychac że elektrozawór pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacek36    0

No własnie nie wiem, bo to znajomy ktory pracuje w Angli mi tam na miejscu ogładał ten ciągnik i własnie mówił ze podnośnik i wałek nie działa. Dopiero jak już mniej wiecej bede wiedział co moze być nie tak w nim i jak sie bedzie opylało to wsiadam w samolot i lece na dokładne oględziny. A jak by nie pracował ten elektrozawór to powinien podnośnik chociaż działać prawda? bo podnośnik jest mech to nie ma nic z wspólnego z elektroniką raczej. Chyba ze to zbieg okolicznosci ze akurat te dwie rzeczy nie działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

Mi sie wydaje że przy tych ciągnikach jest już zabezpieczenie elektrozaworem żeby podnosnik nie opuścić jak zgasimy ciągnik to że jest sterowane ręcznie to nie znaczy że niema elektryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj