Skocz do zawartości
marek2015

Zmulony Zetor 9540 spadek obrotów przy ruszaniu.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
marek2015    0

Witam mam mały problem z zetorkiem jak w tytule ogólnie jeździ nie kopci pali nie najlepiej ale ponoć to zmora tych modeli, od jakiegoś czasu trzeba mu dodać więcej gazu żeby chciał ruszyć największy problem pojawia się na biegach szosowych już nie wspominając o biegach wstecznych bardzo ciężko nim ruszyć z wolnych obrotów trzeba dodać dużo gazu bez tego ani rusz. Ma ktoś może jakis pomysł co może mu dolegać z góry dziękuję ;]

DarekD    56

albo hamulce albo coś ze wzmacniaczem. Chyba od tego wypada zacząć. Kiedyś włączyłem dźwignię wzmacniacza jakoś na wpół skoku to też czuć było,że blokuje. Stało się nagle czy narastało ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

marek2015    0

Hamulce nie trzymają jeżeli o to Ci chodzi, żółw i zając działa bez zarzutu, jeżeli chodzi czy to się stało nagle to nie potrafię powiedzieć bo nie tylko ja tym jeżdżę ale ja jak wsiadłem zobaczyłem od razu ze coś jest nie tak.

Sprzęgło się nie ślizga 

tomek73    189

Ma turbo. Pompa wtryskowa się zacieła nie podaje dawki startowej na turbo. Pompa do regeneracji.

marek2015    0

Szczerze mowiac nie jestem mechanikiem ale myslalem ze to cos z paliwem. Wiecie jaki mniej wiecej moze byc koszt regeneracji? dzieki za podopwiedzi pozdrawiam.

wojtal24    173

ja myślę że mogą hamulce trzymać lub może ten hamulec na wale przedniego napędu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Małyrolnik
      Witam , mam okazję  kupić  Zetora 12045 crystal  ,120 km z 1977 roku   i mam pytanie dobre to są ciągniki , jak wygląda w nim przedni napęd bo niby jest kilka rodzajów kiedyś gdzieś wyczytałem , i na co zwrócić  uwagę przy  zakupie ?  z góry dzięki

• Przez adamek1942
      Proszę o opinie dilerów zetora woj świętokrzyskie bądź małopolskiego z Miechowa lub Proszowic.
    • Przez vip11
      Witam! W tym czasie kiedy to paliwo drożeje istota paliw nie konwencjonalnych może odegrać dość duże znaczenie. W szczególności cierpimy my rolnicy ale i nie tylko. Chciałbym zapytać czy waszym zdanie takie instalacje jak sucha cela czy też instalacja pana Jana Gulaka może znaleźć zastosowanie w rolnictwie, aby obniżyć koszty produkcji? Proszę o opinie na ten temat.

Przykładowy film:
      http://www.youtube.com/watch?v=Ku06FJFRTpo
    • Przez kolo5ful
      witam szukam schematu bezpieczników do  zetora 5011
    • Przez BARTOLA
      witam posiadam zetora 7011  z tylnymi kołami o rozmiarze 13.6-36 i mam takowy problem ze przy orce z pługami 3 skibowymi ma słabą przyczepność i troche brakuje mu mocy zastanawiam sie nad zmiana kół na rozmiar 28  czy coś da ta zamiana?  słyszałem ze koła od c360  bedą pasować  ktos coś pomoże w tym temacie?