Skocz do zawartości
AdrianWasiak

Case 745/845/485/585/685/844xl i pochodne Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Kristoffer    4

Uważam że dobry ciagnik zwrotność nie zła a z częściami jak do każdych zachodnich ciagnikow dość drogie chociaż taki lekki remont remont silnika zrobiłem wymiana tulei i nowe pierscienie wraz z uszczelką to się zmiescilem w tysiącu

Wiadomość z agroFakt.pl

turion23    1

Ja posiadam dwa Case 845 bez napędu i 1056 z turem .Polecam te ciągniki bo mocy w nich nie brakuje i jak na razie nie miałem z nimi poważnych awarii.Co do zwrotności to są zwrotne zwłaszcza ten większy,co do spalania to nigdy tego nie mierzyłem , ten 845 spala podobne ilości co c-360 4 cylindrowa.Części można bez problemu kupić w internecie albo w Agromie.

JACK36    0

Nie mów że bez problemów można kupić czeęści,nawet używane do niektórych modeli trudno dostać  i są bardzo drogie .Faktycznie ciągniki mocne , oszczędne i zwrotne ale trzeba uważać co się kupuje.

Cena jednej końcówki wtrysku ok.220zł z ustawieniem 

Rafalk1990    1

popieram jack części drogie orginalny zestaw naprwczy na jeden gar 1500 zl razy 4 ladna sumka. bosch koncowka wlasnie tyle kosztuje zamiennik z sevena np. 70 zl. można wymieniać zawory wydechowe 145 orginal zamiennik 35 ogolnie orginalne sa ca najmniej 4 razy droższe od zamienników. Są oszczędne i mocny nie brakuje to prawda także.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się