emuel

władimiriec t25

Polecane posty

Piotruniu25    3145

Jak masz równe to bierz 1.65 cm i będzie szedł nie wiele gorzej od 1.35 cm tylko obciążenie dodatkowe i w łąkę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Kup 165, bo ta mała to koło ciągnika będzie po pokosie jechać i jak rzadka łąka to z błotem będzie. Wójek ma małą do 30tki to widziałem jak po pokosie jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Panowie swojego władka kupiłem w maju i na wiosnę chcę kupić kultywator z wałem strunowym jaką szerokość zalecacie by ładnie szedł a u nas na Podkarpaciu ziemie ciężkie :P

I pytanie bo mamy sad u nas i chcielibyśmy kupić kosiarkę sadowniczą (rozdrabniacz) czy władek ją uciągnie czy dać sobie spokój??


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Ja mam agregat 180 cm z podwójnym wałem (foto w galerii) a rozdrabniaczem robiłem nie ale chyba miał 160 cm i radził sobie bardzo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba12345    0

Do kolegi Mentos223 kupuj śmiało ja swoim obrabiam 21 ha czyno nie tylko włądkiem ale władkiem rozdrabniam gałęzie i nie rozdrabniarkom a kosiarko węgierską o szerokości roboczej 2 metry i wszystkie gałęzie jakie by niebyły grube chudsze wszystko kosi i niema żadnego problemu trójka polowa i upór i młóci to z rozdrabniareczką która ma jeszcze dodatkowe przełożenia żeby było lżej ciągnikowi to on będzie z tym latał na 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ten ze śrubą rzymską na prawo by powinien przyjść ale on nie będzie pasował tam są inne mocowania :blink:

Edytowano przez milanreal1

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Mój robi z kultywatorem 13 łap i ciężkie brony z tylu i daje na spokojnie rade 2-3.Kosiarkę mam Famarolu 1.65 to idzie znakomicie kosiłem na 3 szedl w takiej sredniej trawie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wladus25    0

Witam mam pytanie troche z innej beczki czy ta blacha na cylindrach od strony pompy paliwowej musi byc,

med_gallery_862_43_14510.JPG

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Musi być popieram kolegę wyżej. Bez niej żebra cylindrów nie są odpowiednio chłodzone... A tak z ciekawości zapytam w czym Ci ona przeszkadza?


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Mentos223 mój robi z rozdrabniaczem i radzi sobie.Wladus25 ja tej blachy nie mam i nie ma problemu z przegrzewaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Mój robi z kultywatorem 13 łap i ciężkie brony z tylu i daje na spokojnie rade 2-3.Kosiarkę mam Famarolu 1.65 to idzie znakomicie kosiłem na 3 szedl w takiej sredniej trawie :lol:

 

Pokaż te brony ciężkie... Co najwyżej są średnie :P do bron ciężki to ciągnik musi być a nie taki kucyk :P


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

A ja dalej z tym filtrem-można gdzieś dokupić jego obudowę?Będzie pasowała w miejsce bąka?

Sorry za trucie d..y ale nie cierpie czyścić bąka.Z chęcią zamieniłbym go na zwykły filtr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj